Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Sedat ve Adem arasındaki ipler tamamen koptu!

Survivor'ın dün akşam yayınlanan bölümüne konsey sırasında gerçekleşen Sedat ve Adem restleşmesi damga vurdu!

06.02.2017 17:47

Survivor'da günler geçtikçe kılıçlar da çekilmeye başladı. Dün akşam 12. bölümyle ekranlara gelen Survivor'da konsey gerçekleşti. Ünlüler Takımı yarışmacılarından dokunulmazlık sembolüne sahip olan Sedat, eleme adayını belirlemeden önce söylediği sözlerle geceye damga vurdu.

"Hakkımı helal etmiyorum, Adem diyorum"
Ünlüler yarışmacısı Sedat, konseyde şu sözleri dile getirdi: "13 yaşında sahneye başladım. Hem okuyup hem sahneye çıkardım. Ayrıca su satarak okul harçlığımı çıkarıyordum. Çok zengin bir ailenen çocuğu değildim. Sadin kardeşimin dediği gibi halktan gelen tırnaklarıyla kazıyan bir adamım. 44 yaşında iki çocuk babasıyım. Hayatım boyunca kimseden bu kadar hakaret işitmedim. Her zaman doğru konuşmayı seçtim. Çok netimdir. Bir karar almıştım. Allah nasip ederse ilk aldığım dokunulmazlık sembolünde hem yazıp hem konuşacağımdır diye. 3 defa benimle tartıştı. Başkasıyla da tartışarak tehditlerde bulundu. Büyük oğlumun futbolcu olmasını istemiştim. Fakat oğlum engelli olunca bu gerçekleşmedi. Diğer oğlum da boksör olsun isterdim fakat burda o karardan vazgeçtim ben. Eğer ki bana karşı gösterdiği duruşu her yarışamcıya karşı gösterseydi 'Evet bu adam demek ki doğru adammış' derdim. Ama bunu yapmadığı için benim için tamamen bitti. Hakkımı helal etmiyorum. Bir kere bile özür dilemeye gelmedi. Onun için kesinlikle Adem diyorum. Sonuna kadar da arkasında duracağım bu duruşumun..."

Adem: "Gidene kadar yazacağım isim Sedat olacaktır"
Söz sırası Adem'e gelince, genç yarışmacı şunları söyledi: "Ben onun kadar süslü cümleler kuramıyorum maalesef. Canbazlığı da çok iyi biliyordur. Ben de küçük yaşta sokaklarda su sattım. Eksi 30-40 derece soğukta 5-6 kilometre yürüyerek gider spor yapardım. Sonra dönerdim evime. Ben kimseye saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum. Karşımdaki insanın bana saygısız davrandığını hissettiğim zaman ben dik duruşumu asla kaybetmem. Ben buraya dimdik geldim. Dimdik giderim. Onunla hiçibr diyaloğum yok. Asıl eğilip bükülen kendisi. Önceki gece benim de duyabileceğim bir yerde toplanıp 'Benim ademle kişisel problemim oldu ama ben Adem'in ismini yazmam. hak vardır, hukuk vardır' dedi. Ben de bunu duydum ve 'Helal olsun. Kişisel problemlerini ikinci plana atmış ve takımın başarısını düşünüyor' dedim. Fakat daha sonra bu düşüncemin yanlış olduğunu anladım. Kendisi kendi verdiği kararın arkasında durmayan bir insan. Bu yüzden bana eğilip bükülmekten bahsetmesin. Sadece üzüldüğüm şey benim ismimin o kişi tarafından anılması. Şunu da söylüyorum! Ben Survivor'da kalırsam gidene kadar yazacağım isim kendisi (Sedat) olacaktır.

Sedat ve Adem gerilimi devam edecek mi?
Survivor'ın en çok konuşulan konularından biri halene gelen Sedat-Adem gerginliği ilerleyen günlerde son bulacak mı? Yoksa artarak devam mı edecek? Survivor ilerleyen günlerde nasıl bir hal alacak? Hepsi ve daha fazlası Survivor'ın yeni bölümleriyle TV8'de!

SURVIVOR'LA İLGİLİ HER ŞEY BURADA!

Yorumlar | 1
üye profil
battal gazi 2 yıl önce
anladık oglun engellı Allah yardım etsın ama her ıkı lafında bunu dıllendırmesen samımı oldugun anlaşılırdı ama sen sureklı bunu kullanıyosun sedat ayrıca çokta bencılsın