4-8 Kasım 2019 Seda Sayan ile Yemekteyiz bu hafta yarışmacıları kim?

Seda Sayan'ın eşsiz sunumuyla TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan yemek yarışması Yemekteyiz 4-8 Kasım tarihli yeni yarışmacıları belli oldu. Yarışmacılar hafta başından itibaren 5 gün boyunca birinci olmak için ellerinden geleni yapacak. Peki Yemekteyiz yarışmacıları kimdir? İşte tüm detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 02.11.2019 15:58
Değiştirme Tarihi: 04.11.2019 09:36
4-8 Kasım 2019 Seda Sayan ile Yemekteyiz bu hafta yarışmacıları kim?

Ekranların en sevilen yemek yarışması Seda Sayan ile Yemekteyiz'de geçen hafta Caner Göktaş, Kadriye Elmas, Sevda İlkin, Sema Daşdemir ve Esra Şeker yarıştı. Tüm yarışmacılar ellerinden gelenin en iyisini yaparak Yemekteyiz haftanın finalinde kazanan isim olmak için mücadele etti. 

Özellikle 3. yarışmacı Sevda Hanım, kendine has üslubu ile yarışmacıları bazen güldürürken, çoğu zaman germeyi başardı. 

YEMEKTEYİZ'DE SON HAFTA KİM BİRİNCİ OLDU?

Yemekteyiz'de 2. yarışmacısı Kadriye Hanım, menüsüyle ve el lezzetiyle diğer yarışmacıların önüne geçerek haftanın kazananı olmayı başardı. 

YEMEKTEYİZ 4-8 KASIM YARIŞMACILARI KİMLER?

Seda Sayan ile Yemekteyiz'de bu hafta (4-8 Kasım 2019) birbirinden renkli yarışmacılar yer alacak. En iyinin kazanacağı ve 10 bin TL ödülün de sahibi olacağı Yemekteyiz'de bu haftanın yarışmacıları sırasıyla şu şekilde:

1. Gün yarışmacısı Tansu Akan - Ev hanımı olan 25 yaşındaki Tansu Akan, yeni haftada kendine özel bir menüyle rakiplerinin karşısına çıkacak ve üstünlük kurmaya çalışacak.

2. Gün yarışmacısı Onur Barık - 25 yaşında iletişim uzmanı olan Onur Barık, Yemekteyiz'de büyük ödülü kazanarak mutlu sona ulaşmak istiyor.

3. Gün yarışmacısı Havva Kaplan - 36 yaşında sekreterlik yapan Havva Kaplan, bu hafta rakiplerinden daha iyi yemekler yaparak fark yaratmaya çalışacak.

4. Gün yarışmacısı Eda Ölmez - 26 yaşında uyku koçu mesleğini icra eden ve mutfakta da oldukça iddialı olan Eda Ölmez, yemekleriyle diğer yarışmacılar gibi birinciliğe ve büyük ödüle talip.

5. Gün yarışmacısı Birnur Mert - 43 yaşındaki ev hanımı Birgür Mert, bu haftaki yarışmacılar arasında en tecrübeli isim olarak göze çarpıyor ve hafta sonunda birinciliği kazanmak için elinden geleni yapacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.