Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Seda Demir Survivor 2017'de

Seda Demir Survivor 2017 kadrosuna dahil oldu. Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Seda Demir'in ismini açıkladı.

30.12.2016 13:18

Seda Demir Survivor 2017'de yer alacak. 21 Ocak'ta ilk bölümü ile TV8 ekranlarındaki yerini alacak olan Survivor 2017'de yarışacak isimler de belli olmaya başladı. Acun Ilıcalı, yaptığı son açıklamada Tarık Mengüç, Seda Demir ve Berna Öztürk'ün Survivor kadrosuna dahil olduğunu açıkladı. Buna göre şu ana kadar açıklanan isimlerle birlikte Survivor 2017 kadrosunda Furkan Kızılay, İlhan Mansız, Serhat Akın, Tarık Mengüç, Seda Demir ve Berna Öztürk yer alacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

Seda Demir kimdir?
Seda Demir, 7 Mart 1983 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi bölümünden mezun oldu. Ayrıca oyunculuk, seslendirme ve diksiyon eğitimi aldı.

Türk sinema ve dizi oyuncusu olarak kariyerini sürdüren Seda Demir, birçok projede yer almıştır.

Seda Demir, özellikle Yaprak Dökümü dizisindeki Sedef rolüyle geniş kitlelerce tanınmıştır. Seda Demir, 2007-2010 yılları arasında yer aldığı Yaprak Dökümü dizisinde Sedef karakterine hayat vermiştir.

Seda Demir, ilk olarak fuarlarda hostes olarak görev alırken arkadaşlarının teşvikiyle bir ajansa kayıt olmaya karar vermiştir. Birçok kez deneme çekimlerine çağrılmasına rağmen genelde bu çekimlere davetini reddeden Seda Demir katıldığı çekimin ardından ilk işi olan İş Bankası reklamında rol almıştır.

İlk dizi deneyiminde ün kazandı
Seda Demir ilk dizi deneyimini Yaprak Dökümü dizisindeki Sedef rolüyle yapmıştır. Yaprak Dökümü dizisinin sona ermesinin ardından Seda Demir, 2011 yılında Yıldız Masalı dizisinde Sude karakterine hayat vermiştir. Bu dizinin ardından kısa bir süre ekranlara ara veren Seda Demir, 2013 yılında İntikam dizisiyle ekranlara dönmüş dizide Sude karakterini canlandırmıştır. Ardından 2014 yılında Beyaz Karanfil dizisinde Elif karakterini oynayan Seda Demir, ilk sinema deneyimini de 2015 yılında Evlenmeden Olmaz filmindeki Ayşe karakteriyle yaşamıştır. Ayrıca Azerbaycan’da çekilen Karanlıklar Çiçeği dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır.

Uzun yıllardır spor yapan Seda Demir, küçük yaşlardan itibaren voleybol, yüzme ve koşuyla ilgilendi. Seda Demir, asıl branşı olan koşuya haftanın 4 gününü ayırıyor.

Yorumlar | 0
üye profil