Şebnem Bozoklu ve Kanat Atkaya evlendi! Kanat Atkaya kimdir, kaç yaşında ve nerelidir?

Şebnem Bozoklu ve Kanat Atkaya evlendi! Kanat Atkaya kimdir, kaç yaşında ve nerelidir?
Yayınlanma Tarihi: 23.03.2019 17:41 | Değiştirme Tarihi: 23.03.2019 17:53

Ünlü oyuncu Şebnem Bozuklu Hürriyet yazarı Kanat Atkaya ile evlendi. Peki, Kanat Atkaya kimdir, kaç yaşındadır ve nerelidir? Kanat Atkaya’nın kim olduğu merak edilirken, Kanat Atkaya kimdir, kaç yaşındadır ve nerelidir? Sorusunun cevabını sizin için hazırladık.

Kanat Atkaya ve Şebnem Bozoklu evlendi. Peki, Kanat Atkaya kimdir, kaç yaşındadır ve nerelidir? Kanat Atkaya’nın kim olduğunu haberimizden öğrenebilirsiniz. Kanat Atkaya ve Şebne Bozoklu evlendi. Ünlü çiftin hayranları Kanat Atkaya’nın kim olduğunu merak ediyor. İşte Kanat Atkaya’nın kimdir? Sorusunun yanıtı:

Kanat Atkaya 1969 yılında İstanbul’da doğmuştur. Kanat Atkaya gazeteci ve yazardır. Can Kozanoğlu ile birlikte NTV'de cuma geceleri Arka Sayfa programını sundu. Kabakulak adlı eseriyle tanındı. Hürriyet gazetesi ve eklerinde magazin ve günlük konular üzerine köşe yazıları yazmıştır. Spor yazarlığıda yapan Atkayanın; Topesto ve Riko'nun Maceraları, Köprüaltı ve Beyoğlu Hikayeleri adlı yayınlanmış hikâye kitapları ve futbol, çizgi roman, müzik üzerinede yazılı eserleri vardır.