Sarıyer'de şoke eden olay! Kadın sürücüye tokat attı, neye uğradığını şaşırdı...

İstanbul Sarıyer'de yaşanan olay adeta şoke etti. Trafikte yol verme tartışması yaşayan kadın ve erkek sürücü arasında bir anda gerilim yaşandı. Arabasından inan erkek sürücü, kadın sürücüye tokat atınca hayatının şokunu yaşadı. Eski tekvandocu çıkan kadın sürücü, adamı fena şekilde dövdü.

Yayınlanma Tarihi: 23.08.2020 11:41
Değiştirme Tarihi: 23.08.2020 11:41
Sarıyer'de şoke eden olay! Kadın sürücüye tokat attı, neye uğradığını şaşırdı...

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Sarıyer'de meydana gelen akıllara durgunluk verdi. Yol verme tartışması yüzünden aracından inen erkek sürücü, kadın sürücüye tokat atınca hayatının şokunu yaşadı. Eski tekvandocu çıkan kadın sürücü, adamı fena şekilde dövdü.

OLAY NASIL YAŞANDI?

Olay, geçtiğimiz günlerde İstanbul’da meydana geldi. Bir ara sokakta yol tartışması yüzünden bir kadın ve bir erkek sürücü tartışmaya başladı. İddiaya göre, kendine yol vermediğini için sinirlenen erkek sürücü aracından inip kadın sürücüye sinirlenerek tokat attı.

Eski tekvandocu olan Fatma Z. ise tokat karşısında önce kendini savundu daha sonra ise yaşlı adamın burnundan tutarak etkisiz hale getirdi. Bu sırada el freni çekilmeyen adamın kullandığı araç ise hareket etti. Aracın hareket etmesi ile panikleyen yaşlı adam, yaklaşık 2 metre giden aracına hızla binerek el frenini çekti. Kadın ise yaşlı adamın arkasından yumrukları vurmaya devam etti. Bu sırada ikilinin arasına bir genç girerek ayırdı.

Yaşlı adamın aracına binerek olay yerinden uzaklaşmasının ardından kadın da aracına binerek olay yerinden uzaklaştı. Olay anları ise bir vatandaşın cep telefonuna saniye saniye yansıdı.