Sarıyer'de 19 yaşındaki genç, pavyonda çıkan hesap kavgasında öldürüldü

Arkadaşlarıyla birlikte gittiği pavyonda çıkan hesap kavgasında 19 yaşındaki genç, silahla göğsünden vuruldu. Genç çocuk hayatını kaybederken, olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Yayınlanma Tarihi: 02.08.2021 12:16
Değiştirme Tarihi: 02.08.2021 12:18
Sarıyer'de 19 yaşındaki genç, pavyonda çıkan hesap kavgasında öldürüldü

Önceki gün saat 07.00 sıralarında İstanbul Sarıyer Huzur Mahallesi’nde 19 yaşındaki Nuh Koç, gece saatlerinde arkadaşlarıyla beraber semtteki bir pavyona gitti.

Genç, burada sabaha kadar arkadaşlarıyla birlikte alkol alıp eğlendi. İddiaya göre gençler istemediği halde çalışanlar hesabı getirdi.

HESAP GETİRİLİNCE KAVGA ÇIKTI

Gençler hesabı istemediklerini söylemeleri üzerine tartışma çıktı. Tartışma sonrasında gençler, mekandan kalkmak için bu kez hesabı istedi. Ancak hesap yüklü gelince yeniden tartışma başladı.

HESABA İTİRAZ ETTİLER

Hesabı ödeyen gençler ardından mekanın yazıhanesine çıkarak hesaba itiraz etti. Burada çıkan kavgada önce öldüresiye darbedilen Nuh Koç, sonra silahla göğsünden ve kasığından vurularak ağır yaralandı. Olayın ardından yaralı genç, Seyrantepe Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Hemen ameliyata alınan genç, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.


Olayın ardından çalışma başlayan polis ekipleri, çok sayıda şahsı gözaltına aldı. Gencin cenazesi ise dün Ayazağa’da toprağa verildi. (İHA)