Şantaja uğradığını söyleyen Instagram fenomeni Dilan Polat annesini babasının öldürdüğünü itiraf etti

Güzellik uzmanı ve Instagram fenomeni Dilan Polat'ın adı şok bir olayla gündeme geldi. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Dilan Polat, 17 yıl önce babası tarafından öldürülen annesi üzerinden şantaj yapıldığını söyledi. Dilan Polat, bu paylaşımla da yıllardır saklı olan bir cinayeti de itiraf etmiş oldu. Gündeme gelen bu son dakika haberi sonrası Dilan Polat kimdir? Dilan Polat kaç yaşında? Dilan Polat nereli? Dilan Polat ne iş yapıyor? gibi soruların da cevapları merak edilmeye başlandı. İşte detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 16.05.2020 15:14
Değiştirme Tarihi: 16.05.2020 15:17

Dilan Polat, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile, babasının 17 yıl önce annesini öldürdüğünü söyledi. 17 yıldır bu sırrı sakladığını söyleyen Dilan Polat, Instagram hesabından gözyaşları içerisinde,  annesinin cinayeti üzerinden N.G. isimli bir kadın tarafından şantaja uğrağını söyledi. Dilan Polat, şantajına uğradığı kişinin kendisine, 'Bu olayı magazine vereceğim' dediğini söyledi. Kimsenin canını yakamazsınız diyen Dilan Polat, paylaştığı videoda 'Allah'a havale ediyorum, gereken şikayette de bulundum' dedi. Şok haber sonrası Dilan Polat kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Evli mi? Ne iş yapıyor? gibi soruların cevapları da merak edildi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Instagram hesabında 1.6 milyon takipçisi olan güzellik uzmanı ve aynı zamanda fenomen olan Dilan Polat'ın 'Trafik kazasında yaşamını yitirdi' dediği annesi, 17 yıl önce babası tarafından öldürüldü. Bu olay, o günden bu yana sır gibi saklanırken, şok gerçek Polat'ın Instagram hesabından yaptığı paylaşımla ortaya çıktı. 

N.G. isimli bir kadının bu olayı öğrendiğini ve magazine vermekle tehdit ettiğini açıklayan Dilan Polat, bu kişiye prim vermeyerek ve şantaja boyun eğmeyerek gidip şikayette bulunduğunu dile getirdi. 

Dirseklerim kırılmış gibi diyen Dilan Polat, kız kardeşi konuşmasa kendisinin de konuşmayacağını belirtti. Tehdit ve şantajın 5 gün sürdüğünü söyleyen Dilan Polat, herkesin başına böyle bir olayın gelebileceğini dile getirdi. 

Babam bunu bilerek yapmadı diyen Dilan Polat, babasının beyninde tümor olduğunu ve annesini öldürdüğünü söyledi. Kendisini tehdit eden kişinin ‘Senin annen şöyle böyle… Bunu haberlere vereceğim, magazinlere satacağım' dediğini söyleyen Dilan Polat, annesiyle gurur duyduğunu dile getirdi. ANne ve babasının iyi insanlar olduğunu da dile getiren Dilan Polat,  'Bir şey istemiyorum sadece Rabbim yaşatılanı yaşatsın onu istiyorum.' dedi. 

DİLAN POLAT KİMDİR? NERELİ? NE İŞ YAPIYOR?

Dilan Polat kimdir? sorusu şu sıralar çok merak ediliyor. Annesinin babası tarafından 17 yıl önce öldürüldüğünü söyleyen Dilan Polat hakkında bilgiler, hayatıyla ilgili detaylar internette aratılıyor. Instagram hesabından şantaja uğradığıyla ilgili paylaşım yapan Dilan Polat'ın gözyaşları herkes için merak konusu oldu. Peki Dilan Polat kim? Nereli? ne iş yapıyor? 

Evli ve 2 çocuk annesi olan Dilan Polat, İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini de bu şehirde devam ettiren Dilan Polat, iş hayatına doğum fotoğrafçılığı ile başladı ve böylece büyük bir ünün sahibi oldu. Çok sayıda ünlü ismin doğumunda bulunarak bu anları fotoğraflayan Dilan Polat,  2017'de Dilan Polat güzellik merkezlerinin kurucusu olarak bu alanda da başarılı işlere imza attı. İş hayatındaki başarılarının yanı sıra Instagram'da bir milyonun üzerinde takipçi sayısına ulaşarak kısa sürede sosyal medyada da ilgi odağı oldu. Dilan Polat en son ikinci çocuğuna düzenlediği partiye gelen ünlü isimler ile dikkat çekmişti.