Samsun'da dehşet! 11 yaşındaki kız, pitbull saldırısına uğradı!

11 yaşındaki Tuğba Kaplan ve arkadaşları oyun oynarken bir evin bahçesindeki köpekleri sevmek istediler. Kaplan, bu esnada bağlı olmadığı ileri sürülen 3 pitbull cinsi köpeğin saldırısına uğradı. 

Yayınlanma Tarihi: 08.10.2020 09:56
Değiştirme Tarihi: 08.10.2020 09:56
Samsun'da dehşet! 11 yaşındaki kız, pitbull saldırısına uğradı!

Korkunç olay, Samsun Havza'da oldu. 11 yaşındaki Tuğba Kaplan ve arkadaşları oyun oynarken parkın yanındaki bahçede bulunan köpekleri sevmek istedi. Kaplan, evin bahçesinde bağlı olmadığı ileri sürülen 3 pitbull cinsi köpeğin saldırısına uğradı. Kanlar içinde kalan kız, Havza Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Oradan da Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Samsun'daki hastanede tomografisi çekilip müdahalesi yapılan Tuğba Kaplan daha sonra yine ambulansla Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesine sevk edildi.

KORKU DOLU ANLAR 

Yaşadıklarını anlatan Kaplan, parka gittiğini ve arkadaşının köpekleri sevmek için yanına gidip kapıyı açınca köpeklerin kendisini ısırmaya başladığını, sürükleyerek içeri çektiğini belirtti. Tuğba Kaplan'ın babası Metin Kaplan ise, "Çocuklar parka gidiyorlar. Parka giderlerken kapıyı açıyorlar. Köpek gelip bunları ısırıyor. 3-4 tane, 5 tane pitbull cinsi köpek. Şehrin merkezinde bunları besliyor. Yazık günah değil mi? Şikayetçiyim" açıklamasını yaptı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

(İHA)