Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Salih PSG'yi bekliyor!

Salih PSG'yi bekliyor!

Roma’nın Bosnalı yıldızı Miralem Pjanic’in Paris Saint Germain’in maçını stattan izlemesi transfer dedikodularını da beraberinde getirdi.

03.03.2014 13:45

Roma’nın Bosnalı yıldızı Miralem Pjanic’in Paris Saint Germain’in maçını stattan izlemesi transfer dedikodularını da beraberinde getirdi. Roma, Pjanic PSG'ye gittiği takdirde onun boşluğunu ya Fenerbahçeli Salih ya da Hamburg'lu Hakan Çalhanoğlu'nu transfer ederek doldurmayı planlıyor.Roma’nın Bosnalı yıldızı Miralem Pjanic’in Paris Saint Germain’in maçını stattan izlemesi transfer dedikodularını da beraberinde getirdi. Roma ise onun boşluğunu bir Türk ile doldurmayı planlıyor.Roma ile olan sözleşmesi gelecek sezonun sonunda bitecek olan Miralem Pjanic’in adı son zamanlarda PSG ile anılıyordu.Yıldız oyuncunun PSG’nin Marsilya ile oynadığı maçı stattan canlı olarak izlemesi transferin bitme aşamasına geldiği şeklinde yorumlanıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.Pjanic'in alternatifi Türkler!Roma Pjanic’in yerine ise transfer çalışmalarına çok önceden başlamıştı. Roma sportif direktörü Walter Sabatini öncelikle Fenerbahçe’nin genç yıldızı Salih Uçan için girişimlerde bulundu. Hatta Fenerbahçeli bir yöneticinin Salih için 10 milyon euroluk bir teklif geldiğini fakat reddettiklerini söylediği iddia edilmişti.Roma’nın bir diğer alternatifi ise Hakan Çalhanoğlu. Hamburg ile iyi bir performans sergileyen fakat takımını henüz küme düşme hattından çıkaramayan genç yıldız için Roma’nın nabız yokladığı biliniyor. Fakat Hakan geçtiğimiz ay Hamburg ile olan sözleşmesi 2018 yılına kadar uzatmıştı. Roma onu kadrosuna katmak için astronomik bir bonservis ücretini gözden çıkarmak zorunda.(Ajansspor)
Yorumlar | 0
üye profil