Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Salih'e dört talip birden!..

Salih'e dört talip birden!..

Fenerbahçe'den AS Roma'ya transfer olacak olan Salih Uçan için İtalyan kulüpleri sıraya girdi. Salih'in başka bir takıma kiralanmasına kesin gözüyle bakılıyor.

25.06.2014 12:37

Fenerbahçe'den AS Roma'ya transferi resmi açıklamaya kalan Salih Uçan için yeni gelişmeler var.Roma sportif direktörü, Walter Sabatini'nin transfere son noktayı koymak için yeniden İstanbul'a doğru yola çıktığı belirtilirken, Salih'in de talipleri arttı.

Bir anda talipleri arttıFenerbahçe'den iki yıllığına kiralanacak Salih Uçan'a son talip olan kulüp Empoli oldu. AS Roma, Salih Uçan'ı gelişimini sağlaması için bir başka İtalyan ekibine kiralamayı düşünürken, Empoli ile birlikte Roma kulübüne başvuran takımlar Verona, Parma ve Sassuolo oldu. Kontenjanı başkasına ayırmak istiyorlarRoma kulübünde Salih Uçan için doğru kulübe kiralanma konusunda tartışmalar devam ederken, taliplerin artması da bekleniyor. Roma'nın Salih Uçan'ı bu yıl kiralamak istemesinin bir başka sebebi ise Avrupa Birliği Dışı transfer kontenjanı için bu yıl bu hakkında Salih'ten yana kullanılmak istenmemesi ve planlanan diğer transferler...
Yorumlar | 0
üye profil