Sahur vakti davulcuya büyük şok! Neye uğradığını şaşırdı...

Kahramanmaraş'ta sahur vakti davuluyla işini yapmakta olan vatandaş adeta neye uğradığını şaşırdı. Akli dengesi yerinde olmadığı belirtilen B.S. (67), üzerine örttüğü beyaz çarşafla ramazan davulcusunun karşısına çıktı. Korkudan neye uğradığını şaşıran davulcu, davulunu atıp koşmaya başladı. Yaşanan olay sonrası B.S. isimli kişi polisler tarafından gözaltına alındı.

Yayınlanma Tarihi: 25.04.2021 15:10
Değiştirme Tarihi: 25.04.2021 15:10
Sahur vakti davulcuya büyük şok! Neye uğradığını şaşırdı...

Üzerine beyaz çarşaf geçiren B.S., gece saatlerinde sokaklarda gezmeye başladı. B.S.'nin 'Hayalet' gibi sokaklarda gezmesi bazı vatandaşlar tarafından cep telefonuyla görüntülenirken, o anlar sosyal medyada çok sayıda kişi tarafından paylaşıldı. Görüntülerde duvarın arkasında saklanan B.S., ramazan davulcusu sokağa girince karşısına çıktı. Bir anda karşısına çıkan görüntüyle şaşkına dönen davulcu, elindeki davulu atarak kaçtı.

Sosyal medyada dolaşan bu görüntüler üzerine polis de harekete geçti. Kısa sürede B.S.'yi bulup yakalayan ekipler, bu kişinin akli dengesinin yerinde olmadığını belirledi. Polisler tarafından hastanede sağlık kontrolünden geçirildikten sonra serbest bırakılan B.S.'nin Mersin'de oturduğu ve Kahramanmaraş'ta bir akrabasının yanına geldiği öğrenildi.

(DHA)