Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İzmir'de sahte alkolden ölenlerin sayısı 13'e çıktı!

İzmir'de sahte alkolden ölenlerin sayısı 13'e çıktı!

İzmir'de bir marketten aldıkları sahte rakıdan içtikten sonra fenalaşıp İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde kaldırılanlardan 51 yaşındaki Şenol Kaba, yaşam mücadelesini kaybetti. İzmir'de sahte içkiden ölenlerin sayısı 13'e çıktı.

14.01.2016 21:00

Hatay Semti'ndeki bir marketten aldıkları sahte rakıyı içtikten sonra fenalaşınca hastanelere kaldırılıp tedaviye alınanlardan 8 kişi ile Urla İlçesi'nde kendi ürettiği rakıdan içen 1 kişi daha önce hayatını kaybetmişti. Yine alkol tükettikten sonra fenalaşıp Ege Üniversitesi'ne kaldırılan 2 kişi daha yaşamını yitirmişti. Geçen 26 Kasım'da Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılanlardan Mehmet Fatih Hindioğlu da müdahalelere rağmen hayatını kaybetmişti. 

Ölenlerin sayısı 13 oldu

Hatay Semti'nden aldığı sahte rakıdan içtikten sonra fenalaşıp geçen 25 Kasım'da İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılanlardan Şenol Kaba da günler süren yaşam savaşını bugün sabah saatlerinde kaybetti. Kaba'nın ölüm haberini alan yakınları büyük üzüntü yaşadı. Talihsiz adamın cansız bedeni otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. 

Yorumlar | 0
üye profil