Şah Mat TV'de ilk kez TV8'de...

Yayınlanma Tarihi: 12.04.2017 11:34 | Değiştirme Tarihi: 12.04.2017 11:34

TV8 yine sinemaseverleri ekrana kilitleyecek bir filmi ekranlara getiriyor. TV8 ekranlarında bu akşam Şah Mat TV'de ilk kez TV8'de izleyenlerle buluşuyor.

TV8 ekranlarında bu akşam aksiyon sinemasına doyacaksınız. 19.00'da Parker hemen ardından 21.30'da Şah Mat sinemaseverlerle buluşuyor. TV8 sinemaseverleri vizyonda ses getiren yapımlarla bir araya getirmeye devam ediyor. Bu kapsamda Şah Mat bu akşam TV8 ekranlarında olacak. Başrollerinde Danny Glover, Mischa Barton, Vinnie Jones'un yer aldığı Şah Mat sinema filminin yönetmenliğini ise Tim Woodward üstleniyor. Gerilim türündeki Şah Mat 2015'te vizyona girdi.

Şah Mat filminin konusu:

Amerika’da bulunan çok büyük bir çete vardır. Varlığını bile sayılı kişilerin bildiği bir çete. Bu çete Dünyanın dört tarafından topladıkları 6 tane alanlarında uzmanlaşmış insanı bir araya getirirler.

Parker sinema filminin konusu:

Parker, bildiklerinizden farklı bir hırsız. Onun ahlaki değerleri var, fakirden zaten çalmıyor ve mecbur kalmadıkça kimsenin canını yakmıyor. Fakat adam öldürmeyi sevmeyen, işini mümkün mertebe kansız yollardan çözmeyi seven Parker'a beraber soygun yaptıkları ekip arkadaşları büyük bir kazık atınca işin rengi değişiyor! Ne kadar merhametli olsa da, şimdi sıra kendi yöntemleriyle intikam almakta. Üstelik bol suç ve aksiyon dolu macerada yalnız da değil. Paraya ihtiyacı olan güzel emlakçı Leslie, bir mücevher soygunu planıyla karşısına çıkıyor ve Parker'ı bu planı uygulamaya ikna ediyor!

Yönetmenliğini Şeytanın Avukatı, Ray gibi ödüllü yapımlara imza atmış olan Oscarlı sinemacı Taylor Hackford'ın üstlendiği aksiyon ve suç filminin baş rolünde ise artık bu filmlerin gediklisi olan Jason Statham üstlenirken kendisine Latin yıldız Jennifer Lopez eşlik ediyor. Wendell Pierce, Nick Nolte ve Michael Chiklis kadroda öne çıkan diğer isimler...