Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?
Yayınlanma Tarihi: 24.12.2019 11:27
Değiştirme Tarihi: 24.12.2019 11:27

Sağlık Bakanlığı tarafından alımı yapılacak olan personel alımı için başvurular geçtiğimiz günlerde yapılmıştı. Sağlık Bakanlığı personel alımı için başvurularını yapan adaylar, tercih sonuçlarının açıklanacağı tarihi bekliyor. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanır?

KPSS 2019/7 Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları için sonuçların açıklanacağı tarih merakla bekleniyor. Tercih işlemlerini tamamlayan adaylar, Sağlık Bakanlığı'ndan resmi bir açıklama bekliyor. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Sağlık personeli alımı başvuru sonuçlarına yönelik henüz Sağlık Bakanlığı'ndan resmi bir açıklama yapılmadı. Konuyla ilgili detaylar netleştiği zaman haberlerimizde yer vereceğiz.

YERLEŞTİRME SONUÇLARININ DUYURULMASI

Adaylar, yerleştirme sonuçlarını T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile ÖSYM’nin internet sayfasından öğrenebileceklerdir. Yerleştirme sonuçları ile ilgili olarak adaylara ve kurumlara postayla herhangi bir belge gönderilmeyecektir. Yerleşme bilgileri ÖSYM tarafından ilgili kurumlara elektronik ortamda verilecektir. Sözleşmeli pozisyonlara yerleşen adaylar atanmak üzere doğrudan yerleştirildikleri kurumlara başvuracaklar, atanmak için hangi evrakın gerekli olduğunu ve bu evrakın hangi tarihe kadar nereye teslim edilmesi gerektiğini Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün internet sitesinden öğreneceklerdir.