Sabriye Şengül neden Hakan, Bora ve Hikmet ile tartıştı? Sabriye Şengül kimdir?

Yayınlanma Tarihi: 11.03.2019 22:59 | Değiştirme Tarihi: 11.03.2019 23:04

Survivor’ın hırslı yarışmacısı Sabriye Şengül 23.bölümde 11 mart Pazartesi günü oyun sonrası Hikmet, Bora ve Hakan ile tartıştı. Sabriye’nin tartışması izleyicilerin gözünden kaçmadı. Sabriye Şengül neden kavga etti? Sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

Survivor 2019’da Sabriye’nin arkadaşlarıyla olan tartışması bu hafta Survivor’da en çok merak edilen konulardan biri oldu. Sabriye'nin Hakan, Bora ve Hikmet ile neden tartıştığını videodan izleyebilirsiniz.Hikmet, Hkan ve Bora ile 23.bölümde tartışan ve Hakan’ın üzerine yürüyen Sabriye’yi arkadaşları güçlükle yatıştırdılar. Peki, Survivor Sabriye kimdir işte yanıtı: 

Sabriye Şengül, 1988 yılında Trabzon'da dünyaya geldi. 2006 yılında boksla tanışan Sabriye Şengül'ün hayatı bu tarihten sonra değişti. Sabriye Şengül, 2006 yılında boksla tanıştı. Spor hayatına hentboll oynayarak başlayan Sabriye Şengül, tavsiye sonrasında kickboks'a yöneldi. Hayatında sporun önemli bir yer tuttuğunu belirten Sabriye Şengül'ün en öne çıkan özelliği ise hırslı bir kimliğe sahip olması. Verdiği röportajlarda her fırsatta sporun hayatındaki önemini anlatan Sabriye Şengül, spor hayatını şu sözlerle anlatıyor: “Önceleri hentbol oynuyordum. Hırslı, mücadeleci ve pes etmeyen bir yapım var. Antrenmanlarda ve maçlarda bu yapımdan dolayı sertleştiğim oldu. Hocalarım, ‘Sabriye hentbolcular bize lazım. Sen boks ile uğraş’ deyince neden olmasın dedim. Boksta ve Kickboskta 3 Türkiye şampiyonluğum var. Uluslararası boks şampiyonluğum ve K1 Dünya Karması şampiyonluğum bulunuyor.”