Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Sabri Sarıoğlu bombaladı

Sabri Sarıoğlu bombaladı

“Kamp kadrosuna alınmama olayı, Prandelli'nin 3 gün içinde aldığı bir karar olamaz. Ayrılığın bu şekilde yaşanması beni kırdı. İsterlerse sözleşmemi feshetsinler. Artık 'Kal' deseler de kalmam”

13.07.2014 05:41

Sarı-Kırmızılı ekibin altyapısından yetişen ve 11 yıldır bu formayı terleten Sabri, birbirinden çarpıcı açıklamalara imzasını attı. İddialara göre Mancini’nin tavsiyeleri ve yönetime sunduğu raporu dikkate alan Prandelli, 3 günlük yoğun mesai sonrası Sabri ile birlikte birçok futbolcuyu kadro dışı bıraktı. Önceki gece Sabri’yi arayan idari menacer Cenk Ergün, “Sabah sizi tesislere bekliyoruz. Bir konuda açıklama yapacağız” dedi. Bu çağrı 9 futbolcuya yapıldı. Bu durum üzerine bir araştırma yapan Sabri kadro dışı kaldığı bilgisine ulaştı. Çok sinirlenen Sabri, telefonda davet edildiği toplantıya da kampa götürülmeyeceği için gitmedi. Önceki gün gerçekleştirilen 17.00’deki idmana da çıkmayıp tesislere uğramadı.

‘1 yıllık sözleşmem var’Kulüple artık bağlarını koparma aşamasına gelen Sabri’nin, yakın çevresine, “Bu 3 gün içinde Prandelli’nin aldığı bir karar olamaz. Kaldı ki, geçen sezonun sonunda iyi bir performans sergiledim. Galatasaray benim tapulu malım değil. Yıllarca kaptanlık yaptım. Ayrılığın bu şekilde olması beni kırdı. Böylesi yakışmadı. Artık mesaj alındı. İsterlerse sözleşmemi feshetsinler. Artık kal deseler de kalmam” dediği öğrenildi. Böylece 30 yaşındaki oyuncunun önümüzdeki sezon başka bir takıma gideceği kesinleşmiş oldu.
Yorumlar | 0
üye profil