Sabah işe gelen patron şok oldu! 'Ağabey kusura bakma ihtiyacım vardı' deyip 5 lira bıraktı

Zonguldak Alaplı'da patronuna şaka yapmak isteyen çalışanı, patronunun aracındaki stop lambasını söktü. Lambanın yerine bir de not yazan çalışanlar, “Ağabey kusura bakma paraya ihtiyacım vardı” deyip 5 lira bıraktı.

Yayınlanma Tarihi: 01.10.2020 16:13
Değiştirme Tarihi: 01.10.2020 16:13
Sabah işe gelen patron şok oldu! 'Ağabey kusura bakma ihtiyacım vardı' deyip 5 lira bıraktı

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde ilginç bir olay yaşandı. Yıkama yağlama işiyle uğraşan Mehmet Durmuş'un çalışanı, yaptığı şakayla patronunu şoka uğrattı. Sabah patron işe gelmeden aracının stop farlarını söken çalışan, “Ağabey kusura bakma paraya ihtiyacım vardı” notunu yazıp 5 TL para bıraktı.

Durumu sosyal medyaya yükleyen iş yeri çalışanı patronundan tepki gördü. Kısa sürede sosyal medyada büyük ilgi görünce patron Mehmet Durmuş, yaşanan olayı hoş karşılamaya başladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yaşanan olayı anlatan iş yeri çalışanı “Patronumuza şaka yapmak istedik. Patron işe gelmeden arabasının top farını söktük ve sosyal medyaya yükledik. Patron bize ilk başta baya bir tepki gösterdi ama tıklanma rekorları kırılınca bizden yana olmaya başladı. Yaptığımız bu olay tamamen şaka amaçlıdır. Patronumuzu kızdırmak amaçlı bir video düzenlendik” şeklinde konuştu.

DHA

Etiketler: patrona şaka