Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Rüzgar Erkoçlar Çocuk Sahibi Olabilir mi?

Rüzgar Erkoçlar Çocuk Sahibi Olabilir mi?

Oyunucu Nil Erkoçlar, operasyonla cinsiyet değiştirmesi uzun süre tartışıldı. En çok merak edilenlerden biri de Erkoçlar'ın çocuk sahibi olup olamayacağıydı.

01.07.2013 19:25

Oyunucu Nil Erkoçlar, operasyonla cinsiyet değiştirmesi uzun süre tartışıldı. En çok merak edilenlerden biri de Erkoçlar'ın çocuk sahibi olup olamayacağıydı. Cinsiyet değiştirme operasyonu ve sonrasına ilişkin soruları Erkoçların doktoru Op. Dr. Hanife Akınoğlu cevapladı. FBM Estetik Dergisi'ne konuşan Akınoğlu, Erkoçlar'ın göğüslerini aldıklarını ancak cinsel organı için cerrahi bir müdahalenin daha yapılmadığını söyledi.Cinsel organ ameliyatı için dünyada farklı uygulamaların olduğunu belirten Akınoğlu, Türkiye'de uygulanan tekniklerde 'his durumu'nun zayıf kaldığını söyledi: "Cinsel organ operasyonu için Avrupa'daki hocalarla görüşüyorum ve yaparsam doku aktarımıyla değil, o bölgedeki dokuları kullanarak yapmayı planlıyorum. Cinsel bölgenin dokuları kullanılırsa, hissetme olasılığı daha yüksek.

Haber ile ilgili metin girin!.EREKSİYON SORUNUEğer bölgenin dokuları kullanılırsa tatmin olduklarını söylüyorlarmış. Kol ve bacaktan alınan parçayla yapılan operasyonlarda tatmin olma ihtimalinin çok daha düşük olduğunu düşünüyorum. Çocuk yapma konusuna baktığımızda, bu konuda dünyada kök hücreden kaynaklı bir çözüm bulunacak gibi geliyor bana. Ereksiyon kısmına gelince, kol ve bacaktan aldığımız dokularda içine bir miktar kemik koymak zorunda olduğumuz için sanki sürekli bir ereksiyon durumu varmış gibi bir şey oluyor. Normal bir erkekteki gibi sadece cinsellik esnasında ereksiyon olmasını beklemek hayali bir beklenti olur."
Yorumlar | 0
üye profil