Rusya'da şoke eden olay! Balkon 2 kadının üzerine yıkıldı...

Rusya'da yaşanan akılalmaz olay herkese korku dolu anlar yaşattı. Kaldırımda yürüyen 2 kadının üzerine balkon çöktü. Taşların altında kalan kadınlar hemen hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. 2 kadının durumunun da iyiye gittiği belirtildi.

Yayınlanma Tarihi: 19.09.2020 09:47
Değiştirme Tarihi: 19.09.2020 09:47
Rusya'da şoke eden olay! Balkon 2 kadının üzerine yıkıldı...

Rusya'da meydana gelen olay herkesi korkuttu. Kaldırımda yürüyen 2 kadının üzerine bir binanın balkonu çöktü. Hemen hastaneye kaldırılan 2 kadının da durumunun iyi olduğu açıklandı.

Rusya’nın Korsakov şehrine bağlı Sahalin kasabasında 2 kadın kaldırımda yürürken bir binanın 3. katında bulunan balkon çökerek kadınların üzerine düştü. Çevrede yaşayanlar kadınların üzerindeki molozları kaldırarak, ilk yardımı yaptı. Yerde acılar içinde kıvranan 2 kadın için olay yerine ambulans gönderildi. Hastaneye kaldırılan kadınların sağlık durumlarının iyiye gittiği ve yaralanma şiddetinin orta düzeyde olduğu öğrenildi. Yaşanan kazanın ardından belediye ekiplerinin bölgede temizlik yaptığı ve balkonu çöken binada dayanıklılık testlerine başlandığı açıklandı.

KALDIRIM YAYA TRAFİĞİNE KAPATILDI

Balkonu kopan binanın eski bir bina olduğu ve güvenlik açısından binanın altından geçen kaldırımın yaya trafiğine kapatıldığı belirtildi. Binada yapılacak olan testlere göre tekrar kaldırımın yaya trafiğine açılabileceği öğrenildi.

Etiketler: rusya - kaza - balkon