Rusya'da kan donduran dehşet: Sevgilisini işkenceyle öldürüp görüntüleri sosyal medyada paylaştı

Rusya'nın Kranodar şehrinde yaşayan 32 yaşındaki Akşin Kuşeynov, sevgilisini ve sevgilisinin 9 yaşındaki kardeşini canice öldürdü. Kuşeynov, cinayetleri soğukkanlılıkla işledikten sonra çektiği görüntüleri de sosyal medyada yayınlandı. İşte Rusya'da işlenen kadın cinayetine dair ayrıntılar. 

Yayınlanma Tarihi: 11.12.2020 12:53
Değiştirme Tarihi: 11.12.2020 12:53
Rusya'da kan donduran dehşet: Sevgilisini işkenceyle öldürüp görüntüleri sosyal medyada paylaştı

32 yaşındaki Akşin Kuşeynov, kendisini aldattığından şüphelendiği sevgilisi Viktoria Makarova'nın evien gitti. Kapıyı açar açmaz sevgilisine saldıran cani adam, kadının 9 yaşındaki kardeşini de bağladı. 

Sevgilisini banyoya sokan ve burada ona uzun süre işkence yapan Kuşeynov, onu öldürüp hem kendisini hem de kızın cansız bedenini kayda aldı.

Banyodan çıkan Kuşeynov, daha sonra sevgilisinin 9 yaşındaki kardeşini işkenceyle öldürdü. 

Her 2 cinayeti de soğukkanlılıkla işleyen saldırgan bir süre sonra evden çıkarak aracına bindi. Evde çektiği görüntüleri ise sosyal medya hesabında paylaştı.

Olay yerinden uzaklaşan saldırganın arabasının, Tuapse kentindeki Dzhubga isimli sahil kasabasında olduğu tespit edildi.

Dzhubga’ya ulaşan polis, katile dair herhangi bir iz bulunamaması üzerine adamın denize atlamış olabileceği üzerinde durarak, denizde ve bölgede arama çalışmaları başlattı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı duyurulurken, cesetler otopsi için morga götürüldü.

Kaynak: İHA