Rusya bu olayı konuşuyor: Putin'in yıllardır sakladığı sırrı ortaya mı çıktı?

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Putin'in eski temizlik işçisinden 17 yaşında biri kızı var. Öte yandan konuyla ilgili Kremlin'den de yalanlama geldiği ifade edildi. İşte Putin'in kızıyla ilgili iddialar...

Yayınlanma Tarihi: 26.11.2020 14:34
Değiştirme Tarihi: 26.11.2020 14:34
Rusya bu olayı konuşuyor: Putin'in yıllardır sakladığı sırrı ortaya mı çıktı?

Rusya Devlet Başkanı Putin ile ilgili dünyanı şoke eden bir iddia ortaya atıldı. Putin'in eski bir temizlik görevlisinden şu anda 17 yaşında olanda bir kızının olduğu öne sürüldü. 

Özel hayatıyla ilgili detayları çok gizli tutan Rus liderle ilgili bu habere göre, Putin'in, şu an 'gizli' bir multi-milyoner olan eski bir temizlik görevlisinden bir kızı bulunduğunu yazıldı.

17 yaşındaki kızın isminin Yelizaveta Vladimirovna olduğu öne sürülürken, Putin ile kızın annesi Svetlana Krivonogikh ilişkisinin de yıllarda sürdüğü iddia edildi. Rus medyasına konuşan yerel kaynakların, Putin ile Svetlana'nın ilişkisinin 90'ların sonunda başladığını ve Yelizaveta'nın doğumundan sonra 2000'lerin başında Putin'den ayrıldığını ileri sürdü.

KREMLİN'DEN YALANLAMA

Ailesi hakkında ketum olduğu ifade edilen Başkan Putin'in, bu iddialara herhangi bir tepki vermediği ve Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov'un Svetlana veya kızıyla ilgili iddiaları reddettiği ifade edildi.
 

DHA

Etiketler: putin