Rus kadınları, kocalarını en çok Türkiye'de aldatıyor!

Rusya'nın en çok ziyaret edilen haber sitelerinden Russia Today'de yer alan bir araştırmaya göre Rus kadınları eşlerini en çok Türkiye’de aldatıyor. Türkiye, geçtiğimiz yıl ağırladığı yaklaşık 7 milyon Rus turistle, Rusların en gözde tatil destinasyonunun başında yer alıyor.

Yayınlanma Tarihi: 02.08.2020 22:52
Değiştirme Tarihi: 02.08.2020 22:52
Rus kadınları, kocalarını en çok Türkiye'de aldatıyor!

Dünyayı sarsan Koronavirüs salgını nedeniyle mart ayında durdurulan Türkiye ile Rusya arasındaki uçuşların, 1 Ağustos itibarıyla yeniden başlamasıyla Rus turistler ülkemizi ziyaret etmeye başlamıştı.

RUS MEDYASINDAN DİKKAT ÇEKEN HABER

Uçuşların başlamasıyle beraber, bu yıl 3.5-4 milyon Rus turistin Türkiye'yi ziyaret etmesi öngörülürken, Rus basını dikkat çeken bir habere imza attı.

‘Know Yourself’ (Kendini Bil) ismindeki psikolojik eğitim sitesinden uzmanlar, kadınların kullandığı internet topluluklarını, telegram konuşmalarını ve popüler forumları inceledi.

Psikologlar, Rus kadınlarının kocalarını en çok aldattığı 16 tatil mekanının başında Türkiye'nin olduğunu açıkladı. Türkiye'yi ‘Know Yourself’ (Kendini Bil) ismindeki psikolojik eğitim sitesinden uzmanlar, kadınların kullandığı internet topluluklarını, telegram konuşmalarını ve popüler forumları inceledi. Rus kadınlarının kocalarını en çok aldattığı 16 tatil mekanının başında Türkiye gelirken, bunu Kırım, Soçi, Tayland, Bali, Goa, Karayipler, Maldivler, Yunanistan, Karadağ, İspanya, Fransa, İtalya, Küba, Latin Amerika, Azak sahili takip ediyor.