Rulomatik dünya üzerinde hızla yayılıyor

Pandemi etkileri ile insanların kalabalık olduğu yerlerden hepimiz uzak duruyoruz ve makinede teması kısıtlayan cihazlar bu dönemde çok daha fazla önem taşıyor. 

Yayınlanma Tarihi: 09.06.2021 15:38
Değiştirme Tarihi: 09.06.2021 15:38
Rulomatik dünya üzerinde hızla yayılıyor

Koranavirüs mücadelesi başladığından bu yana otomatlar bu noktada büyük çözüm sağlıyor. Rulomatik otomatlarında satın alma kolaylığı sağlanıyor. Otomatik olarak çalışan ve ihtiyaçlarınıza yönelik özel üretilmiş mikro fiber araç kurulama havluları ile birlikte farklı ürünlerde artık bu otomatlardan sağlanabilmektedir. Renkli paspaslar, sporcu havluları, ibadet ürünleri, plaj havluları gibi gruba dahil bu ürünlerin 7/24 satışını gerçekleştirerek hizmet veriyor.

Rulomatik dünya üzerinde hızlı bir şekilde yaygınlaşıyor. Firmanın genel merkezi ve üretim tesisi Avrupa ile Asya'yı birbirine bağlayan Türkiye'nin Bursa ilinde bulunuyor. Bursa Organize Sanayi bölgesinde firmanın 10000 metrekare alanı bulunmaktadır. 7000 metrekare kapalı alanı ile hizmet vermektedir. Ayrıca 3800 metrekarelik lojistik merkezi ve üretim tesisi de bulunmaktadır. Uluslararası üretim standartlarına uygun bir şekilde çalışan Rulomatik otomatik satış makinelerini faaliyete geçirdiği günden bu yana üretim hacmini sürekli geliştiriyor. Dünya üzerinde sağlamış olduğu distribütörlük ile -40 derece ile +60 derece arasındaki sıcaklıkta üstün performans ile hizmet veriyor. Üstelik marka ürünlerin zor koşullarda çalışırken, içerisinde bulunan ürünler de yine bu koşullara uyum sağlayabilecek şekilde tasarlamıştır.

Rulomatik otomatları Dünya üzerinde hızlı bir şekilde yaygınlaşırken distribütörlük talep eden girişimcilerde bulunuyor. Asya, Avrupa Kıtası'nda hızla yayılan ve 23 ülkede hizmet veren Rulomatik otomatlarına yenilerini eklemek için yurtdışından yatırımcılarla iş birliği yapıyor. İlerleyişi ile herkesi hayran bırakan Otomatsan’ın markası Rulomatik bugünlerde 74'ün üzerinde ülkede hizmet vermek için çalışmalarını sürdürüyor.