Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ronaldo pes etti: 'Averaj takımıyız'

Ronaldo pes etti: "Averaj takımıyız"

Portekiz Milli Takımı'nın yıldızı Cristiano Ronaldo, Dünya Kupası'nda kendilerini hiçbir zaman favori olarak görmediklerini dile getirirken çarpıcı açıklamalar yaptı.

24.06.2014 11:50

Portekiz Milli Takımı'nın yıldızı Cristiano Ronaldo, Dünya Kupası'nda kendilerini hiçbir zaman favori olarak görmediklerini dile getirirken çarpıcı açıklamalar yaptı.G Grubu'ndaki ilk maçında Almanya'ya 4-0 yenilen, ikinci karşılaşmasında ABD ile son dakikada bulduğu golle 2-2 berabere kalan Portekiz'in bir üst tura çıkması mucizelere kaldı.Basın mensuplarına konuşan Ronaldo, "Dürüst olmak gerekirse Portekiz'in Dünya Şampiyonu olabilceğini hiç düşünmemiştim. Mütevazı olmalıyız ve seviyemizi bilmemiz gerekiyor. Bizden daha iyi oyunculara sahip takımlar var" ifadelerini kullandı.

"Averaj takımı olabiliriz"Başarılı futbolcu, "Belki averaj takımı olabiliriz, evet. Üst seviyede olduğumuzu söylersem yalan söylemiş olurum. Sınırlı bir takımız ve sakatlarımız var" şeklinde konuştu.Ronaldo ayrıca sakatlığı nedeniyle tam performans oynayamadığı iddialarını reddederken, "Matematiksel olarak gruptan çıkma şansımız var ama bu neredeyse imkansız. Futbolda her şey olabilir. Daha iyisini yapmak istedik, üzgünüz" şeklinde konuştu.(Sporx)
Yorumlar | 0
üye profil