Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ronaldo’nun sihirli saçı

Ronaldo’nun sihirli saçı

ABD-Portekiz maçında saç modeliyle büyük ilgi toplayan Cristiano Ronaldo’nun sırrı öğrenildi. Yıldız futbolcunun henüz 10 aylık hasta bir bebeğe selam gönderdiği belirtildi

24.06.2014 10:08

ABD-Portekiz maçında saç modeliyle büyük ilgi toplayan Cristiano Ronaldo’nun sırrı öğrenildi. Yıldız futbolcunun henüz 10 aylık hasta bir bebeğe selam gönderdiği belirtildiCristiano Ronaldo’nun Portekiz formasıyla önceki akşam ABD’ye karşı oynadığı Dünya Kupası grup maçında konu olan saç modelinin sırrı ortaya çıktı. Alışık olunmayan bir saç modeliyle sahaya çıkan Ronaldo’nun kafasının sağ tarafında kısa kesilmiş saçlarında V harfine benzer bir işaretin olması herkesin tuhafına gitmiş hatta birçok yerde alay konusu olmaya başlamıştı.Ronaldo’nun, önemli bir beyin rahatsızlığı nedeniyle ameliyat geçiren 10 aylık Erik Ortiz Cruz adında bir İspanyol çocuğun ameliyat masrafını üstlendiği ve ona bu saç modeliyle selam gönderdiği belirlendi.  

Haber ile ilgili metin girin!.Bebeğin ailesinin 70 bin euro tutan ameliyat masrafı için bir süre önce Ronaldo ile temasa geçerek, kullanılmış krampon ya da formasını vererek kendilerine yardımcı olup olamayacağını sordukları, buna “evet” cevabı veren ünlü futbolcunun kullanılmış spor eşyalarını göndermek yerine tüm masrafları karşıladığı belirtildi. Ronaldo’nun bu nedenle saçlarını tamamen kısaltarak ameliyattan sonra küçük çocuğun kafasında oluşan ameliyat izini gösteren şekli kendi başına kazıttığı ve ailesini onurlandırdığı vurgulandı. Olayla alakalı Ronaldo herhangi bir yorum yapmadı. Hayırsever yıldızPortekiz Milli Takımı ve Real Madrid’in yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo, 10 aylık Erik’e ameliyat sonrasında imzalı Real Madrid forması ile kramponlarını gönderdi. Ronaldo daha önce de 2012 yılında 9 yaşındaki kanser hastası Nuhazet’in tedavi masraflarını karşılamıştı.Sibel Can yeni imajıyla Rİhanna'ya benzemiş mi?
Yorumlar | 0
üye profil