Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Roberto Carlos'un büyük hayali!

Roberto Carlos'un büyük hayali!

Sivasspor'un Brezilyalı teknik direktörü Roberto Carlos, bir dönem formasını giydiği İspanyol ekibi Real Madrid'i çalıştırmak istediği yönündeki iddiaları yanıtladı.

27.02.2014 17:44

Sivasspor'un Brezilyalı teknik direktörü Roberto Carlos, bir dönem formasını giydiği İspanyol ekibi Real Madrid'i çalıştırmak istediği yönündeki iddiaları yanıtladı. Carlos'un buna cevabı "Bir gün neden olmasın" şeklindeydi...Spor Toto Süper Lig takımlarından Sivasspor'un Brezilyalı teknik direktörü Roberto Carlos, bir dönem formasını giydiği İspanyol ekibi Real Madrid'i çalıştırmak istediği yönündeki haberlere ilişkin, "Önümüzdeki 10 sene içerisinde daha fazla şeyler öğrendikçe, deneyim elde ettikçe, bir gün Real Madrid neden olmasın" dedi.Ligde pazar günü sahasında Elazığspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını kulüp tesislerinde gerçekleştirdiği antrenmanla sürdüren Sivasspor'da, teknik direktör Carlos, idman öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.Bir basın mensubunun "Basında, 'Roberto Carlos, 10 yıl içerisinde Real Madrid'in başında yer almak istiyor' şeklinde haberler yer aldı, bunu nasıl değerlendiriyorsunuz " şeklindeki sorusu üzerine Carlos, bu konuda kendisine "Direkt çalışmak ister misin " şeklinde soru yöneltildiğini belirterek, "Ama ben bunun için henüz hazır olmadığımı, daha öğrenmem gereken çok şey olduğunu, daha çok tecrübelenmem gerektiğini söyledim. Bu yüzden belki de önümüzdeki 10 sene içerisinde daha fazla şeyler öğrendikçe, deneyim elde ettikçe, bir gün Real Madrid neden olmasın" diye konuştu.

"BİZİM GİBİ BİR TAKIM BAŞINI ÖNE EĞEMEZ"Ligde geçen hafta Kasımpaşa karşısında aldıkları 6-2'lik mağlubiyeti unutarak galibiyet serisi yakalamak istediklerini belirten Carlos, "Bizim gibi bir takım zaten hiçbir zaman başını öne eğemez. Her zaman başımız dik bir şekilde galibiyetlere devam etmek için elimizden geleni yapacağız. Hep beraber galibiyetlere yeniden devam edeceğiz" dedi.Carlos, öğretmenleriyle kulüp tesislerine gelen Cumhuriyet Üniversitesi Vakfı Özel Recai Toydemir Anadolu Lisesi öğrencilerinin, antrenman öncesinde kendisine ve futbolculara sevgi gösterisinde bulunmasının mutluluk verici olduğunu söyledi.Sivasspor'u seven insanların bu şekilde kendilerine destek vermesinin güzel bir davranış olduğunu vurgulayan Carlos, kulüp tesislerinin kapısının taraftara her zaman açık olduğunu belirterek, "Bu tür ziyaretler başarımızda her zaman destek olmuştur. İyi ve kötü zamanımızda insanların yanımızda olmalarını bilmemiz, insanların bize destek olduğunu bilmemiz her zaman bize çok büyük destek oluyor" şeklinde konuştu.
Yorumlar | 0
üye profil