Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Rizeli genç her yerde gri ojeli kızı arıyor

Rizeli genç her yerde gri ojeli kızı arıyor

İstanbul’da metroda yolculuk yaparken yanında kitap okuyan gri ojeli kızdan etkilenen Rizeli yazılım geliştiricisi, kızı bulabilmek için interneti seferber etti.

06.01.2017 14:29

İstanbul'da yaşayan Rizeli yazılımcı geliştiricisi Cihan Coşkun, 1 Ocak Pazar günü 21.15 sıralarında Kadıköy-Tavşantepe metrosunda yolculuk yaparken yaşadıkları nedeniyle interneti seferber etti.

Gri ojeli genç kızı arıyor
Yan koltuğunda 'Zincirlerimizden Başka Kaybedecek Neyimiz Var' isimli bir kitap okuyan gri ojeli genç kızı bulmak isteyen Coşkun, 'YardımRail' isimli Facebook grubunda ve pek çok sosyal medya ortamına duyuru paylaşımlarında bulunurken ayrıca 'zincirlerimizdenbaskakaybedecekneyimizvar.com' isimli bir de internet sitesi kurarak şansını arttırmak istedi.

Kurduğu internet sitesinden genç kıza seslendi
Yolculuk boyunca bir gözünün genç kızın kitabında olduğunu anlatan Coşkun, ondan çok etkilendiğini, normalde konuşkan bir yapısı varken yolculuk boyunca adeta dili tutulduğu için kendisinin de kitap okumaya daldığını ancak yolculuğun sonunda onu kaybettiğini anlattı. Kurduğu internet sitesinden ismini bile bilmediği genç kıza seslenen Coşkun, "Aşağıdaki kutucuğa sana ulaşabileceğim bir şeyler yazarsan ve eğer hatırlıyorsan benim okuduğum kitabın ismini de yazarsan troll insanlardan kurtarmış olursun beni." ifadelerini kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 1
üye profil
faili meçhul 2 yıl önce
YÜCE DAĞ BAŞINDA YANAR BİR IŞIK.....