Rıza Bey Apartmanı'ndan yürek yakan haber! Babaanne ve torunlarının cansız bedeni bulundu...

İzmir'de yaşanan büyük deprem sonrası acı haberler gelmeye devam ediyor. Yaşanan depremde çöken Rıza Bey Apartmanı'nda süren arama kurtarma çalışmaları sonrası, enkazın içinde 1 babaanne ve 4 torununun cansız bedenine ulaşıldı.

Yayınlanma Tarihi: 03.11.2020 09:55
Değiştirme Tarihi: 03.11.2020 09:55
Rıza Bey Apartmanı'ndan yürek yakan haber! Babaanne ve torunlarının cansız bedeni bulundu...

İzmir'de meydana gelen 6.6'lık deprem sonrası acı haberler art arda gelmeye başladı. Çalışmaların sürdüğü 90. saatte Rıza Bey Apartmanı'nda aynı aileden 5 kişinin cansız bedenlerine ulaşıldı.

İzmir'deki deprem faciasının ardından yıkılan binalarda sürdürülen arama kurtarma çalışmalarında zaman ilerledikçe acı haperler de peş peşe gelmeye başladı. Depremde yıkılan Rızabey apartmanı enkazında aynı aileden 4'ü çocuk 5 kişinin cansız bedenlerine ulaşıldığı belirtildi.

Deniz Yücel ve Nilay Yücel’in çoçukları Lena (4), Diren (3), Feda (10) ve Vera (6) ile babaanneleri Arefe Yücel’in (60) cansız bedenlerine ulaşan ekipler enkazdan çıkartmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Önceki günlerde enkaz başından ayrılmayan anne Nilay Yücel’in, çocuklarından birine ait bebeği elinden bir an olsun bırakmaması yürekleri sızlatmıştı.