Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Rising Star birazdan TV8'de başlıyor! Yan Ekran indirin Rising Star'a ortak olun!

Rising Star heyecanı devam ediyor. Bugün bir birinden renkli yarışmacılara ev sahipliği yapacak olan Rising Star saat 20:00'de TV8'de!

25.07.2016 19:15

Rising Star 3. bölümüyle birazdan başlıyor. Hemen Yan Ekran uygulamasını indirerek favori yarışmacınıza destek olun. Unutmayın Rising Star'da sizler de birer jüri üyesisinizve yarışmacıların hedeflerine ulaşmalarında büyük rol oynuyorsunuz.

Rising Star yarışamacılarının size ihtiyacı var?
Onlara nasıl mı yardım ederim diyorsunuz? Çok kolay! Yapmanız gerek tek şey Yan Ekran oygulamasını indirerek yarışma esnasında sevdiğini yarışmacı için oy kullanmak olacak.

Mustafa Sandal, Emina Sandal, İrem Derici ve Yılmaz Morgül stüdyodan desteklerken sizlerde evlerinizde ekran karşısına geçerek onlara destek oluyorsunuz. 

Saat 20:00'de Rising Star zamanı!
Unutmayın! Rising Star saat 20:00'de TV8'de başlıyor. Bu saatte sakın başkasına söz vermeyin. Çünkü sürprizlerle dolu Rising Star yine sizleri cezbetmeye hazırlanıyor. Bir birinden güzel şarkılar ve bol muhabbetli şarkı yarışması sizleri bekliyor. Yan Ekran'ınızı hazırlayın ve arkanıza yaslanın. Birazdan Rising Star sizlerle buluşuyor...

Yorumlar | 0
üye profil