Rihanna'dan Ronaldo tweet'i!

Rihanna'dan Ronaldo tweet'i!

Almanya karşısında ağır bir yenilgi alan Portekiz takımının yıldız oyuncusu Ronaldo'nun jest ve mimikleri Twitter'ı salladı. Rihanna da maç sırasında Ronaldo'yla ilgili tweet atarak yıldız oyuncuyu ti'ye aldı.

Dünya Kupası grup maçında Almanya ile Portekiz karşı karşıya geldi. Mücadeleden Almanya 4-0 galip ayrıldı. Panzerler'in adeta dağıttığı Portekiz'de yıldız oyuncu Ronaldo da varlık gösteremedi. Maça damga vuran anlardan birisi de frikikleriyle ünlü Ronaldo'nun topu tek kişilik baraja isabet ettirmesiydi.Ronaldo maç boyunca kötü oyun sergilerken üzüntüsü kameralara saniye saniye yansıdı. Portekizli yıldız sosyal medyada günün konusu oldu. Öyle ki Barbadoslu R&B ve pop şarkıcısı Rihanna bile Ronaldo'yu ti'ye aldı.

Rıhanna'nın ronaldo mesajı rekor kırdıRihanna, mikro blog sitesi Twitter üzerinden Ronaldo ile ilgili paylaştığı mesajla twitter'ı salladı. Rihanna mesajında "Bebeğim Ronaldo:(" ifadelerini kullandı. İşte paylaşım rekoru kıran o mesaj...Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Rihanna Hürrem olursa, nasıl olur?
Görüntülenme : 33532 Güncelleme Tarihi: 17/06/2014 17:20:49
Yayınlanma Tarihi: 17/06/2014 15:39:05

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin