Rezalet! Sonunda bunu da yaptılar!

Rezalet! Sonunda bunu da yaptılar!
Yayınlanma Tarihi: 24.07.2019 10:42 | Değiştirme Tarihi: 24.07.2019 15:50

ABD'nin Ohio eyaletinde insanların gözü önünde gölde ilişkiye giren çift, polis tarafından zorla sudan çıkarıldı. Yaşanan olay ise bir ABD vatandaşı tarafından cep telefonu kamerasına kaydedildi.

ABD'nin Ohio eyaletindeki göllerden birinde ilişkiye giren çift, polis zoruyla sudan çıkarıldı. Çiftin aralarında çocukların da bulunduğu insanların gözü önünde cinsel ilişkiye girdi.

POLİS SUDAN ÇIKARDI
İngiliz The Sun gazetesinin haberine göre; olay Cumartesi günü yaşandı. Çift Fairport Park'taki bir gölde suya dalmıştı. Ancak göl kenarında güneş banyosu yapan bir adam, gördükleri karşısında şoke oldu ve çifti kayda almaya başladı. Gölde güvenliği sağlayan bir cankurtaran kadın suda ilişkiye giren çifti görüp polise haber verdi. Olay mahalline gelen polis, çifte sudan çıkmaları yönünde talimat verdi.

"BENİM GÖRDÜĞÜMÜ SİZ DE GÖRÜYOR MUSUNUZ?"
Görüntüleri Facebook adresinde yayınlayan Jesus Medina adlı kişi şunları yazdı: Cumartesi günü Fairport Park'ta çocuklarımla birlikte güneşli günün tadını çıkarıyorduk. Suda tuhaf sesler çıkaran bir çift gördüm. Cankurtaran hanım 'Benim gördüğümü siz de görüyor musunuz?' diye sordu. Ben de 'Evet görüyorum' dedim." Çift hakkında işlem yapılıp yapılmadığı bilinmiyor. Ancak olay adli mercilere taşınırsa ciddi bir ceza alabilecekleri belirtildi.