Rezalet olay! Eski eşinin yatak odası görüntülerini whatsapp gruplarında paylaştı

Eski eşinin yatak odası görüntülerini paylaştığını iddia eden Nida Nur Yıldız'a sosyal medya üzerinden destek sürmeye devam ediyor. Eski eşi Burak E.'nin özel görüntülerini çeşitli whatsapp gruplarında paylaştığını açıklayan talihsiz kadın için kampanya başlatıldı. Çeşitli sivil toplum örgütleri Burak E.'nin tutuklanması için kampanyayı sürdürmeye devam ediyor.

Yayınlanma Tarihi: 13.07.2020 14:29
Değiştirme Tarihi: 13.07.2020 14:29
Rezalet olay! Eski eşinin yatak odası görüntülerini whatsapp gruplarında paylaştı

Sosyal medya hesabı Twitter üzerinden eski eşinin mahrem görüntülerini paylaştığını iddia eden Nida Nur Yıldız için dev bir kampanya başlatıldı. Evli oldukları dönemde gizlice eski eşi tarafından mahrem videoları çekilen ve bunun çeşitli whatsapp gruplarında paylaşıldığını öğrenen talihsiz kadın için çeşitli sivil toplum örgütleri devreye girdi ve Burak E.'nin tutuklanması için kampanya başlatıldı.

MAHREM VİDEOSUNU PAYLAŞAN ESKİ EŞİNDEN ŞİKAYETÇİ OLDU

Çeşitli sosyal medya kanallarından ve TV’den açıklama yapan Yıldız, tanıdıklarının mahrem videolarını, eski eşinin telefonunda gördüğünü hatta içeriklerinin anlatıldığını söyledi. Mahrem videoların paylaşılmasının ardından savcılığa suç duyurusunda bulunan Yıldız, şikayet sonrasında tehdit ve taciz edildiğini de anlattı. Burak E.’nin video kayıtlarına ulaşmaya çalışırken evliyken de aldatıldığını öğrenen Yıldız, aynı evde farklı kadınların da gizlice videolarının çekildiğini öğrendiğini söyleyerek şikayetçi oldu. Sosyal medyadan yardım isteyen Yıldız aşağıdaki paylaşımı yaparak tehdit edildiğini de anlattı.

"BENİM GİBİ 3 KADININ DAHA VİDEOSUNU ÇEKMİŞ"

Yıldız açıklamasında; “Benim gelin olarak gittiğim evde üç kadının daha videosunu çekmiş. Beni evden kovup ben birilerine gittiğimde o kadınları çağırıyordu büyük ihtimalle. Güçlü, hakkını arayan, dik duran kadınları herkese alıştıracağız. Biz kimsenin cinsel hedefi değiliz. “ dedi.