Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Reza O Ses Türkiye'yi salladı

Reza Keshvarparast isimli yarışmacı, performansı ile O Ses Türkiye'yi salladı. İşte Reza Keshvarparast'ın O Ses Türkiye performansı...

19.11.2016 16:00

Reza Keshvarparast, O Ses Türkiye sahnesinde 'Desperado' isimli parça ile sahneyi adeta salladı. Tüm jüri üyelerini döndürmeyi başaran O Ses Türkiye yarışmacısı Reza Keshvarparast, sesi ile büyüledi. Reza Keshvarparast'ın performansına kendini kaptıran Gökhan Özoğuz, O Ses Türkiye son bölümde ayağa kalkarak dans etti. Acun Ilıcalı, kuliste babası şarkı söylerken kendini şarkıya kaptıran Mohammad'ın dansını bir de sahnede sergilemesini istedi. Jürinin isteği ile bir parça daha söyleyen Reza Keshvarparast, O Ses Türkiye izleyicisinin beğenisini kazandı.

Dansı ile şaşırttı
O Ses Türkiye son bölümde sahneye çıkan Reza Keshvarparast'ın oğulu Mohammad, babasının performansını kuliste dans ederek takip etti. Kulisteki görüntüleri gören Acun Ilıcalı Mohammad'ı sahneye davet etti. Babası yeniden performans sergilerken sahneye çıkan Mohammad dansı ile büyük alkış topladı.

Tüyleri diken diken etti
Reza Keshvarparast, jürinin isteği ile bir parça daha seslendirdi. Jüri üyelerini büyüleyen bir performansa imza atan Reza Keshvarparast, O Ses Türkiye izleyicisinden de büyük destek aldı.

Tüm jüri üyelerini döndürmeyi başaran Reza Keshvarparast, karar anında Gökhan ve Hakan'ı seçti. Reza, O Ses Türkiye'de Gökhan-Hakan Özoğuz ile yoluna devam edecek.

Yorumlar | 2
üye profil
XXXX 2 yıl önce
Harika bir ses...
Maryam 2 yıl önce
Harica v cok guzeldir size tabric edirim