Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Resul Aydemir (Misal) O Ses Türkiye sahnesinde...

Resul Aydemir (Misal) O Ses Türkiye sahnesini salladı. O Ses Türkiye sahnesine çıkan Resul Aydemir (Misal) performansı ile izleyenlerden tam not aldı.

28.11.2016 10:29

Resul Aydemir (Misal) O Ses Türkiye sahnesinde 'Çocukluğum' isimli parçasıyla muhteşem bir performans sergiledi. O Ses Türkiye jürisinden ve izleyicilerden tam nor alan Resul Aydemir (Misal), tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı. Performansı ile dikkat çeken O Ses Türkiye yarışmacısı Resul Aydemir (Misal) övgü dolu sözler aldı.

Acun Ilıcalı, sahne adı Misal olan Resul Aydemir'i özel olarak O Ses Türkiye'ye davet ettiğini ve Misal'in en iyi Türkçe sözü olan rap müziği yaptığını söyledi.

Acun Ilıcalı'yı kırmadı
O Ses Türkiye sahnesinde muhteşem performans sergileyen Resul Aydemir'den Acun Ilıcalı bir şarkı daha seslendirmesini istedi. Acun Ilıcalı'nın isteği üzerine 'Tebliğ' isimli şarkısını seslendiren Misal, ilk performansında söylediği 'Çocukluğum' şarkısını da bir kez daha seslendirdi.

Şarkılarında neden o semtlerden bahsetti?
Rap performansıyla kulakların pasını silen Resul Aydemir, Çocukluğum şarksında neden Bağcılar, Güngören, Esenler ve Bayrampaşa'dan bahsettiğini açıkladı. Şarkıda söylediği gibi Güngören ve Bağcılar'da yaşadığını söyleyen Misal, Esenler ve Bayrampaşa'yı da komşu ilçeler olduğu için şarkısında söylediğini dile getirdi.

Resul Aydemir çok bilinmeyen mesleğini anlattı!
O Ses Türkiye performansı ile dikkat çeken Resul Aydemir, çok bilinmeyen mesleği ile ilgili bilgi verdi. Cenaze hizmetlerinde 'gassal' olarak çalıştığını söyleyen Resul Aydemir, işini onurla yaptığını dile getirdi.

Resul Aydemir (Misal) kimi seçti?
Performansları ile büyük beğeni kazanan Resul Aydemir (Misal) jüri seçiminde O Ses Türkiye için verdiği röportajdan bahsetti. O Ses Türkiye benim dediğini söyleyen Resul Aydemir (Misal) O Ses Türkiye'de yoluna Gökhan-Hakan Özoğuz'la devam etmek istediğini söyledi.

Yorumlar | 3
üye profil
muhammed guldur 2 yıl önce
Abi cok guzel soyluyorsun
Sahin Duran 2 yıl önce
Favorimiz Resul insallah kazanir
Hakan yolcu 2 yıl önce
Gencligin yeni sesi