Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Resul Aydemir'in merak edilen mesleği...

Resul Aydemir (Misal), O Ses Türkiye sahnesini sallayan bir performansa imza attı. İşte Resul Aydemir'in O Ses Türkiye performansı...

28.11.2016 10:51

Resul Aydemir (Misal), O Ses Türkiye sahnesinde seslendirdi 'Çocukluğum' isimli performansı ile izleyenleri büyüledi. O Ses Türkiye izleyicisinden tam not alan Resul Aydemir, performansı ile tüm jüri üyelerini de döndürmeyi başardı. Acun Ilıcalı'nın 'Dinlediğim en iyi Türkçe sözleri olan rap müzini yapıyor' sözleriyle anlattığı Rasul Aydemir, mütevazi tavırları ile büyük beğeni kazandı.

O Ses Türkiye sahnesinde performansı ile dikkat çeken Resul Aydemir (Misal) kendinden bahsederken çok bilinmeyen mesleği hakkında bilgi verdi. Cenaze hizmetlerinde 'gassal' olarak görev yaptığını ifade eden Resul Aydemir, işinden onur duyduğunu söyledi.

Acun Ilıcalı'yı kırmadı...
Resul Aydemir, Acun Ilıcalı'nın isteği ile bir performans daha sergiledi. 'Tebliğ' isimli parçasını seslendiren Resul Aydemir, 'çocukluğum' şarkısını da yeniden seslendirdi. Art arda performansları ile herkesi kendine hayran bırakan Resul Aydemir, seçimini ise Gökhan Hakan Özoğuz'dan yana kullandı.

Yorumlar | 0
üye profil