Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Reina saldırısında nişanlısını kaybetti

Reina saldırısında nişanlısını kaybetti

İstanbul'da gece kulübüne düzenlenen saldırıda nişanlısını kaybeden Sezen Arseven'in sosyal medyada yazdığı mesaj okuyanları duygulandırdı.

02.01.2017 08:03

İstanbul'da Reina'ya düzenlenen saldırı sonucu, Trabzonlu Mustafa Sezgin Seymen hayatını kaybetti. Nişanlısıyla birlikte gittiği gece kulübünde hain kurşunların hedefi olan Seymen'in bir akrabasının da 1995 yılında teröristlerle girdiği çatışmada şehit olduğu öğrenildi. Saldırıda yaralanan Seymen'in nişanlısı Sezen Arseven'in yazdığı mesaj ise okuyanları ağlattı.

Yılbaşı gecesi İstanbul’da ünlü bir gece kulubünde gerçekleştirilen terör saldırısında hayatını kaybedenlerden Mustafa Sezgin Seymen’in cenazesi, akşam saatlerinde uçakla Trabzon’a getirildi. Seymen’in cenazesini havaalanında ailesi ve yakınları karşıladı. Cenazenin araca konulması sırasında büyük acı yaşayan akrabalarından bazı kadınlar fenelaştı. Seymen’in cenasezi buradan, yarın toprağa verileceği Sürmene ilçesine götürüldü.

Nişanlısı da yaralandı
Yılbaşında eğlenmek için ngece kulübüne giden Seymen’in nişanlısının da saldırıda yaralandı. Bugün saat 16.30 uçağıyla İstanbul’dan Trabzon’a getirilecek olan Seymen’in cenazesi, yarın memleketi Sürmene ilçesinde toprağa verilecek.

22 yıl sonra yine terör
Öte yandan, Seymen ailesini ikinci defa terör acısı vurdu. 1995 yılında Bingöl’ün Genç ilçesinde teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan Jandarma Komando Asteğmen Ali İhsan Seymen’in (23) Mustafa Sezgin Seymen ile akraba oldukları öğrenildi.

Nişanlısı: Biz artık resimlerde kaldık
Yaklaşık 2 yıldır Ordu’da sigortacılık yaptığı ve kısa süre önce Sezen Arseven ile nişanlandığı belirtilen Seymen’in yılbaşı gecesi eğlenmek için nişanlısı ile birlikte Reina’ya gittiği öğrenildi.

Saldırıda nişanlısını kaybeden Sezen Arseven’in sosyal medyada yayınladığı mesaj, okuyanları duygulandırdı. Nişanlısı ile birlikte çektirdiği fotoğrafını sayfasına koyan Arseven mesajında da şu ifadelere yer verdi:

"Beraber gittiğimiz yerden sensiz dönüyorum. Bana en güzel bakanım

Beni en çok sevenim

Aşk dolu olanım

Uykumda bile beni öpenim

Artık biz resimlerde kaldık

Beni hep görmek istediğin sürmede beklicem,

Biz yarım kaldık.. eşim, hayat arkadaşımı sevdiğimi aşkımı kaybettim.

 

Yorumlar | 0
üye profil