Red Bull Uçuş Günü ile Caddebostan’da uçuş araçları uçabildiği kadar uçacak

İstanbul’u 6 yıl aradan sonra yeniden kanatlar altına almaya hazırlanan Red Bull Uçuş Günü, 4 Ağustos Pazar günü saat 11.00’da Caddebostan Plajı’nda yüzbinlerce izleyiciye görsel bir şölen sunacak.

Yayınlanma Tarihi: 22.07.2019 15:34
Değiştirme Tarihi: 22.07.2019 15:37
Red Bull Uçuş Günü ile Caddebostan’da uçuş araçları uçabildiği kadar uçacak

Eğlenceli kostümleri ve yaratıcı el yapımı uçuş araçları ile 40 cesur takım göklerin yeni kahramanı olabilmek için mücadele edecek. Yüzbinlerce izleyicinin ücretsiz olarak izleyebileceği Red Bull Uçuş Günü’nde yarışacak takımların uçuş aracı çizimlerine redbull.com/takimlar adresinden ulaşmak mümkün.

Dünya çapında birçok ülkede düzenlenen ve büyük ilgi gören Türkiye’nin en büyük uçuş gününde, dörder kişilik 40 takım, kendi tasarladıkları eğlenceli kostümleri ve yaratıcı el yapımı uçuş araçlarıyla uçmaya çalışacak. Caddebostan Plajı’nda festival tadında geçmesi beklenen bu görsel şölene yüzbinlerce kişi de canlı olarak tanıklık edecek. Red Bull Uçuş Günü’ne katılacak takımların uçuş aracı çizimlerine redbull.com/takimlar adresinden erişilebiliyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

3. Red Bull Uçuş Günü’nü 140 bin kişi izlemişti

Son olarak 2013 yılında İstanbul’a uğrayan Red Bull Uçuş Günü, 140 bin kişiyi Caddebostan Sahili’nde buluşturmuş, Angara Bird isimli takım birinciliği 30 metre ile Türkiye rekorunu kırarak elde etmişti. Yaratıcılık, cesaret ve eğlenceyi bir araya getiren Red Bull Uçuş Günü, 4 Ağustos Pazar günü saat 11.00’da Caddebostan Plajı’nda herkesin katılımına açık olacak ve etkinlik ücretsiz olarak izlenebilecek. 

Haber ile ilgili metin girin!.