Raylara zorunlu iniş yapan uçağa tren çarptı! Mucize kurtuluş...

Los Angeles'ta tren yoluna mecburi iniş yapan pilot, kokpitte sıkışıp kaldı. Ekipler pilotu sıkıştığı yerden kurtarmak için zamanla yarışırken, hareket halindeki trenin uçağa çarpmasına saniyeler kala pilot sıkıştığı yerden çıkarıldı. Mucizenin yaşandığı o anlar Los Angeles polisine ait göğüs aksiyon kamerası tarafından anbean kaydedildi.

Yayınlanma Tarihi: 10.01.2022 12:04
Değiştirme Tarihi: 10.01.2022 12:04
Raylara zorunlu iniş yapan uçağa tren çarptı! Mucize kurtuluş...

ABD'nin Kaliforniya eyaletine bağlı Los Angeles kentinde yaşanan kazada,tren yoluna mecburi iniş yaptıktan sonra kokpitte sıkışan pilot, hareket halindeki trenin uçağa çarpmasından saniyeler önce polis tarafından kurtarılarak güvenli alana çekildi.

MUCİZE KURTULUŞ SANİYE SANİYE KAMERADA

Los Angeles polisine ait göğüs aksiyon kamerasının kaydettiği görüntülerde bir grup polis memurunun tren uçağa çarpmadan birkaç saniye önce uçağa müdahale edip pilotu yerde sürüklemesi ve tehlikeli alanın dışına çıkarması yer alıyor. Whiteman Havaalanı yakınlarındaki bir hemzemin geçide düşen Cessna tipi uçağın hareket halindeki tren tarafından sürüklenmesi kameralara saniye saniye yansıdı.

PİLOT TEDAVİ ALTINDA

Trende bulunanlardan yaralanan olmazken, baş ve vücudunda kanama bulunan pilot hastaneye kaldırılıp tedavi altına alındı.

İlgili Sayfalar: Playlist