Ramazan pidesi fiyatları ne kadar? İşte 2021 yılı il il Ramazan pidesi fiyatları

Ramazan ayının yaklaşmasıyla birlikte yüz binlerce vatandaş mübarek ayın vazgeçilmezi olan Ramazan pidesi fiyatlarına odaklandı. Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, 2021 yılı Ramazan pidesi fiyatları hakkında açıklamalarda bulundu. Peki, Ramazan pidesi fiyatları ne kadar? İşte 2021 yılı il il Ramazan pidesi fiyatları.

Yayınlanma Tarihi: 07.04.2021 13:35
Değiştirme Tarihi: 07.04.2021 13:35
Ramazan pidesi fiyatları ne kadar? İşte 2021 yılı il il Ramazan pidesi fiyatları

Ramazan pidesi fiyatları, Ramazan ayının yaklaşmasıyla birlikte araştırılmaya başladı. Her sene artan Ramazan pidesi fiyatlarının, bu yıl il il ne kadar olduğuna yönelik sorgulamalar devam ediyor. Peki, Ramazan pidesi fiyatları ne kadar? İşte 2021 yılı il il Ramazan pidesi fiyatları.

İL İL RAMAZAN PİDESİ FİYATLARI

Balcı illere göre Ramazan pidesi fiyatlarını da duyurdu. Balcı, "Ankara 275 Gr. pide 3 TL, Antalya ve İzmir'de 250 Gr. pide 3 TL, İstanbul'da 365 gr. pide 4 TL, Sakarya ve Kocaeli'de 370 gr pide 4 TL iken Trabzon'da ise 500 gr. pide 5 TL'den satışa sunulacaktır" dedi. 

"'MASKE, SOSYAL MESAFE VE TEMİZLİK' KONUSUNDA GEREKEN HASSASİYET GÖSTERİLECEKTİR"

Salgın tedbirlerine de değinen Balcı, "Önceliğimiz salgın tedbirleri çerçevesinde üretilen Pidelerimizin en hijyenik şekilde vatandaşlarımıza ulaştırılması olacak ve işletmelerimizde "Maske, Sosyal Mesafe ve Temizlik" konusunda gereken hassasiyet gösterilecektir. Bu vesile ile yaklaşan Ramazan ayının milletimiz, ülkemiz ve İslam âlemi için hayırlara vesile olmasını diler, saygılar sunarım" dedi.