Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Quaresma Kampı Bastı!

Quaresma Kampı Bastı!

Samet Aybaba'nın takıma katkı sağlamadığı için Avusturya kampına almadığı Quaresma dün gece iki arkadaşı ile İstanbul'a geldi.

18.07.2012 11:01

Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba'nın takıma katkı sağlamadığı için Avusturya kampına almadığı Quaresma dün gece iki arkadaşı ile İstanbul'a geldi.Siyah beyazlı takımla 2013 yılına kadar sözleşmesi bulunan Quaresma havalimanında; "Benim Beşiktaş ile sözleşmem var. Geçen yıl şike ve teşvik operasyonu nedeniyle 1 haftada 3 maç oynadık. UEFA Kupası'nda başarılıydık. Türkiye'nin en çok maç oynayan ekibiyiz. Ben ve takım arkadaşlarımız başarılıydı.

Haber ile ilgili metin girin!.Fakat bazı maçlarda teknik ekip sorunları yüzünden oynayamadım. Benim A2 takımı ile antrenmana çıkmam söz konusu olamaz. Benim sözleşmem A takım ile. Başkanımız Fikret Orman ve yönetimi ile görüşüp durumum hakkında bilgi alacağım. Ben sözleşmem bitene kadar Beşiktaş'ta kalmayı ve şampiyonluk yaşamayı istiyorum.Taraftarlarımıza borcumu bu yıl ödemek istiyorum. Türkiye'de mutluyum. Fakat kulübümün ekonomik sorunları nedeniyle yapmam gereken varsa da yaparım. Yokluğun ne olduğunu bilirim." ifadelerinde bulundu.
Yorumlar | 0
üye profil