Psikolojik rahatsızlığı olan bir kişi eline bıçak alıp, boynuna kablo bağlayarak balkondan atlamak istedi

Kütahya'da korku dolu anlar yaşandı. Psikolojik rahatsızlığı olan 45 yaşındaki M.E isimli kişi eline bıçak alıp, boynuna anten kablosu bağladıktan sonra balkondan atlamak istedi. Daha sonra etkisiz hale getirilen M.E sağlık kontrolü için götürüldüğü hastaneden kaçtı. Polise zor anlar yaşatan M.E bir kafenin tuvaletinde yakalanarak yeniden hastaneye götürüldü.

Yayınlanma Tarihi: 04.10.2020 13:46
Değiştirme Tarihi: 04.10.2020 13:46
Psikolojik rahatsızlığı olan bir kişi eline bıçak alıp, boynuna kablo bağlayarak balkondan atlamak istedi

Olay Ali Paşa Mahallesi Uygun Sokak üzerindeki bir apartmanın 5’inci katında meydana geldi. M.E isimli kişi sabah saat 06.00 sıralarında eline bıçak alıp balkondan atlamak istedi. 

Olayı gören bazı kişiler polis ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri  daire kapısına çıkarken, itfaiye ekipleri binanın altına hava yastığı açtı. Eve giren polis ve sağlık ekipleri M.E.’yi balkondan içeriye almak için uzun süre ikna etmeye çalıştı.

Elindeki bıçakla yanına kimseyi yaklaştırmayan M.E., balkonda bulunan çanak anten kablosunu boynuna dolayarak bir bacağını demir korkuluklardan aşağıya sarkıttı. Bir süre bu şekilde bekleyen M.E. yarım saatin sonunda sigara istemek için balkon camına yaklaştığı sırada kapıda bekleyen polis ekiplerince etkisiz hale getirilerek kurtarıldı.

Yaşanan olay sonrası M.E isimli kişi hastaneye götürüldü. Buradan kaçan M.E. polise zor anlar yaşattı. Polis ekiplerince kaldığı apartmanın alt katında bulunan kafenin tuvaletinde yakalanaN M.E yeniden hastaneye götürüldü.

DHA