Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Yıldız isim kadroda yok!

Yıldız isim kadroda yok!

Galatasaray'da Prandelli, kaptan Sabri Sarıoğlu'nu yaz kampı kadrosuna dahil etmedi. Sabri sabah Florya'da kendisine verilen tebligat ile bu kararı öğrendi.

11.07.2014 11:54

Galatasaray'da Prandelli, kaptan Sabri Sarıoğlu'nu yaz kampı kadrosuna dahil etmedi. Sabri sabah Florya'da kendisine verilen tebligat ile bu kararı öğrendi.Galatasaray'da sözleşmesi sona eren Sabri Sarıoğlu bu sabah büyük bir şok ile sarsıldı. Florya'da tecrübeli futbolcuya yaz kampı kadrosuna alınmadığı tebligat ile bildirildi.Galatasaray'da yeni teknik direktör Prandelli'nin ilk icraati Sabri ile ilgili oldu. Prandelli, Avusturya'nın Salzburg kentinde yapılacak kamp kadrosunu belirledi ve sürpriz bir karara imza attı. 12 sezondur Sarı Kırmızılı formayı giyen kaptan Sabri'yi kadroya dahil edilmedi.Prandeli'nin Sabri'yi yetersiz bulduğu ve takımda düşünmediği için böyle bir karar aldığı öğrenildi.

7 kişi daha yok!Sabri Sarıoğlu dışında 7 isim daha kampa götürülmeyecek...Prandelli'nin Sabri'yi kadroya almamasıyla büyük bir gündem oluşturan Galatasaray’ın Avusturya kamp kadrosu şekillendi.3 gün boyunca Florya'da maç kasetlerini izleyip Mancini'nin de tavsiyelerini dikkate alan PrandelliSabri Sarıoğlu ile beraber 7 futbolcuyu daha Avusturya'ya götürmeme kararı aldı.İşte yönetime sunulan listedeki 8 oyuncu:Sabri SarıoğluEngin BaytarGökhan ZanEndoğan AdiliLucas OntiveiroSercan YıldırımYiğit GökoğlanEmmanuel EboueSizce Amine Gülşe, Dünya Güzeli olur mu?
Yorumlar | 0
üye profil