Pompalı tüfek zoruyla hamama götürüp "Bir daha fuhuş yapmayacağım" diye tövbe ettirdiler

Bursa'da trans birey ile anlaşan bir adamın 20 bin lirası ve aracı gasp edildi. Daha sonra 'Bir daha fuhuş yapmayacağım'' diye yemin ettirilerek video kaydı yapılan adam, pompalı tüfek zoruyla hamama götürüldü. Gusül abdesti aldırılıp tövbe ettirilen adamın şikayeti üzerine yakalanan biri trans birey 5 şüpheli tutuklandı.

Yayınlanma Tarihi: 01.10.2020 13:13
Değiştirme Tarihi: 01.10.2020 13:13
Pompalı tüfek zoruyla hamama götürüp 'Bir daha fuhuş yapmayacağım' diye tövbe ettirdiler

Bursa'da 24 Eylül günü sabaha karşı 04.30 sıralarında meydana gelen olayda gelen bilgilere göre 33 yaşındaki L.G, telefonla 27 yaşındaki trans birey V.D. ile anlaşarak aracıyla onu almaya gitti. İkili araçla Soğanlı Mahallesine gitti. Bu sırada V.D. telefon ile 28 yaşındaki S.K.'yi arayarak, "Her zamanki gittiğim fabrika caddesine gel" diyerek telefonu kapattı.

Daha sonra aracın önü elinde pompalı tüfek bulunan A.A. ve beraberindeki C.Y., A.S. ve S.K. tarafından kesildi. Araçta bulunan V.D. ve L.G, diğer araçtan inen dört kişi tarafından, bu mahallede bu tarz olaylardan rahatsız oldukları belirtilerek darp edildi. Şüpheliler, L.G.'ye, ''Ben herkesten özür diliyorum bu trans birey ile birlikte olduğum için'', V.D. ise, ''Yemin ediyorum bir daha fuhuş yapmayacağım'' diye yemin ettirerek bu anları cep telefonuna kaydetti.

Şüpheliler S.K. ve V.D.'yi olay yerinde bırakıp, L.G.'yi kendi aracına bindirerek silah zoruyla bankamatiğe götürdü. Şüpheliler, L.G.'nin hesabında bulunan 20 bin lirayı çektirip paraya el koydu.

Şüpheliler, L.G.'yi daha sonra havluya saklanmış pompalı tüfekle tehdit ederek hamama soktu. Hamamda yıkandıktan sonra L.G.'ye gusül abdesti aldırıp, bir daha fuhuş yapmayacağı konusunda tövbe ettirdiler. L.G.'yi hamamda bırakan şüpheliler, gasp ettikleri araç ve 20 bin lirayla kayıplara karıştı.

L.G'nin ihbarı üzerine Bursa Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekipleri tarafından kurulan özel bir ekip şüphelilerin peşine düştü.  Güvenlik kameralarındaki görüntüleri izleyen ekipler şüphelilerin  V.D., C.Y., A.S, S.K. ve A.A. olduğunu tespit etti. Gözaltına alınan şüpheliler adliyeye sevk edildikten sonra tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İHA