Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Pirlo bitti bitiyor

Pirlo bitti bitiyor

La Gazetta dello Sport, Juventus'un yeni hocası Allegri'nin, “Pirlo için Prandelli girişimlerde bulunuyor” sözlerini ön plana çıkardı. 34 yaşındaki yıldız da, geleceğini görüşmek üzere yönetimle masaya oturdu.

20.07.2014 03:59

İtalyanlar’ın yüksek tirajlı spor gazetelerinden La Gazetta dello Sport, Galatasaray’ın teknik direktörü Cesare Prandelli’nin, Juventus’ta forma giyen Andrea Pirlo’yu istediğini yazdı. Gazete, haberin kaynağı olarak da Juve’nin yeni hocası Massimiliano Allegri’yi gösterdi. Allegri’nin, “Pirlo için Prandelli girişimlerde bulunuyor” sözleri ön plana çıkarıldı. Haberde Pirlo’nun, Milan’dan gitmesine sebep olan ve şimdi de Antonio Conte’nin görevinden ayrılması sonrası yerine geçen Allegri ile arasının hâlâ bozuk olduğu ifade edildi. Tecrübeli teknik adamın imzayı atmasının hemen ardından da Pirlo’nun, kulüp yönetimine rahatsızlığını dile getirdiği vurgulandı. Sonrasında ise Allegri ile görüşen 34 yaşındaki orta saha oyuncusunun, “Takımdaki yerimin garanti olmasını istiyorum” talebine tatmin edici bir cevap alamadığı ortaya çıktı.

İkna etmesi zor değilİşte tam bu sırada devreye Prandelli’nin girdiği ve her zaman sahip çıktığı İtalya Milli Takım’dan öğrencisine, “Sana her zaman kapım açık” mesajını gönderdiği bildirildi. Pirlo ile ikili ilişkileri de çok iyi olan Prandelli’nin, yıldız futbolcuyu ikna etmek konusunda sıkıntı çekmeyeceğine kesin gözüyle bakılıyor. Sarı-Kırmızılılar’ın gelişmeleri yakından takip ettiği ve Pirlo’nun son kararını vermesi halinde transferin resmiyete döküleceği bildirildi.
Yorumlar | 0
üye profil