Pınar Altuğ: 'Biz Çok Şanslı Bir Çiftiz'

Pınar Altuğ: "Biz Çok Şanslı Bir Çiftiz"

Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir otel açılışına katılan Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çifti, kızları Su ile birlikte gönüllerince eğlendi.

Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir otel açılışına katılan Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çifti, kızları Su ile birlikte gönüllerince eğlendi.

Dört yıl önce evlenen ve yaş farkı nedeniyle gündemi meşgul eden Altuğ ve Atacan çifti, kızları Su ile mutluluklarını bir kez daha gözler önüne serdi. Katıldıkları açılışta boy gösteren çiftin kızları Su'nun babasına olan hayranlığı dikkatlerden kaçmadı. Oldukça utangaç tavırları olan Su, her fırsatta babası Atacan'ı öpücüklere boğdu. Enrico Macias konserini dinleyen çift, Macias'ın şarkılarına eşlik etti. Konseri sahne önüne attıkları minderlerin üstünde oturarak izleyen çift gönüllerince eğlendi.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Altuğ, "Ben çok şanslı bir anneyim. Su çok uslu bir çocuk. Böyle bir çocuk herkesin başına, arkadaşlarımızın da çocukları var ve çocukları karşılaştırma şansımız oluyor, böylelikle ne kadar şanslı bir anne baba olduğumuzu anlıyoruz" dedi.  

Pınar Altuğ-Yağmur Atacan Foto Galerisi İçin Tıklayınız...Haber ile ilgili metin girin!.

 

Görüntülenme : 2750 Güncelleme Tarihi: 22/07/2012 15:52:24
Yayınlanma Tarihi: 22/07/2012 15:47:45

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin