Philip Seymour Hoffman'a hüzünlü veda

Philip Seymour Hoffman'a hüzünlü veda
Yayınlanma Tarihi: 08.02.2014 12:12 | Değiştirme Tarihi: 08.02.2014 11:57

2 Şubat'ta evinde ölü bulunan Oscar ödüllü aktör Philip Seymour Hoffman için New York'ta cenaze töreni düzenlendi. Birçok Hollywood yıldızı, aktöre veda etmek için törende hazır bulundu. 2 Şubat'ta evinde ölü bulunan Oscar ödüllü aktör Philip Seymour Hoffman için New York'ta cenaze töreni düzenlendi. Birçok Hollywood yıldızı, aktöre veda etmek için törende hazır bulundu.

Ailesi ve sevenleri 46 yaşında ölen aktör Philip Seymour Hoffman'a veda etti.

Aralarında Cate Blanchett, Meryl Streep, Ethan Hawke, Joaqiun Phoenix ve Spike Lee'nin de olduğu birçok Hollywood yıldızı, ünlü aktörün cenaze töreni için New York'taydı.

Basına kapalı gerçekleşen törende Hoffman'ı anma konuşmasını birçok filmde birlikte çalıştığı yönetmen, Paul Thomas Anderson'ın yaptığı öğrenildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

15 yıllık hayat arkadaşı Mimi O'Donnel ve 3 çocuğu Hoffman'ın tabutu kiliseden çıkarılırken gözyaşlarına engel olamadı.

Hoffman için bu ay içinde daha geniş çaplı bir anma töreni düzenleneceği açıklandı.

Döneminin en yetenekli aktörleri arasında gösterilen Oscar ödüllü Philip Seymour Hoffman, 2 Şubat'ta New York'taki evinde ölü bulunmuştu.

Otopsiden kesin sonuç alınamasa da aşırı doz uyuşturucudan öldüğü sanılan aktörün evinde, onlarca eroin paketi bulunduğu açıklanmıştı.

Survivor 2019 29.bölüm tanıtımı

Survivor Türkiye Yunanistan’da bugün eleme heyecanı yaşanacak. 19 mart 2019 Survivor’da kim elenecek? Sorusu merak konusu olurken, Survivor Türkiye Yunanistan’ın 29.bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. 29.bölümde neler olacak?

Survivor 2019'da 'Siyah mı beyaz mı?' oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan'da 18 mart pazartesi günü 'Siyah mı beyaz mı?' oyunu oynandı. Araba ödülünü kazanmak için Dimitra'nın takımı 'Siyah mı beyaz mı?' oyununa kaldı. Peki, otomobili kim kazandı?

Survivor 2019’da araba ödülünü kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan’da 28.bölümde yarışmacılar araba için mücadele etti. Araba ödülü tüm yarışmacının istediği bir ödül. Peki, Survivor Türkiye Yunanistan’da araba ödülünü kim kazandı? Arabayı hangi yarışmacı aldı?

Survivor 2019 28.bölüm ödül oyununu kim kazandı?

Survivor 2019’un 28.bölümünde ödül oyununda Türk ve Yunan takımı karşı karşıya geldi. Peki, ödül oyununu kim kazandı? Oyun öncesinde birer tane ödül kekinden tadan yarışmacılar oyuna moralle başladı.