Pendik'te kurşun yağdırdılar! 1 ölü, 3 yaralı var!

Pendik’te bir kafede oturan 4 kişiye, içeri giren silahlı bir grup tarafından ateş açıldı. Söz konusu saldırıda 1 kişi olay yerinde hayatını kaybederken, 3 kişi yaralandı. 

Yayınlanma Tarihi: 09.10.2020 10:23
Değiştirme Tarihi: 09.10.2020 10:30
Pendik'te kurşun yağdırdılar! 1 ölü, 3 yaralı var!

Korkunç olay saat 20.00 sıralarında Esenyalı Mahallesi Necmettin Erbakan Caddesi üzerinde bulunan bir kafede oldu. İddiaya göre, daha önceden aralarında alacak verecek davası olan iki grup arasında tartışma çıktı. Daha sonra taraflar tartıştıkları yerden ayrıldı. Daha sonra Bilal Mukanoğlu, Adem V. , Ömer V. İle ismi öğrenilemeyen bir kişi ile birlikte Necmettin Erbakan Caddesi üzerinde bulunan bir kafeye gelerek oturdu. Bir müddet sonra peşlerinden kafeye gelen diğer grup silahlarla masada oturanlara saldırdı. Saldırıda Bilal Mukanoğlu olay yerinde hayatını kaybederken, Adem V. , Ömer V. İle ismi öğrenilemeyen bir kişi yaralandı.

Olay yerine gelen ekipler, yaralıları hastanelere kaldırdı. Yaralılardan birinin hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi. Olayı haber alarak gelen Mukanoğlu’nun yakınları sinir krizleri geçirdi. Polis ekipleri ve komşuları yakınları sakinleştirmekte güçlük çekti. 

Haber ile ilgili metin girin!.(DHA)