Pelin Cansızlar Kışın: Louis Vuitton defilesi koleksiyonunda dikkat çeken parçalar vardı

Moda dünyasında dikkat çeken çalışmalarda bulunan ve gerçekleştirdiği çalışmalarla ön plana çıkmayı başaran Pelin Cansızlar Kışın, katıldığı Louis Vuitton defilesinde dikkat çeken parçalar bulunduğunu, defile sonrasında moda dünyasına dair çok özel bilgiler elde ettiğini ifade etti.

Yayınlanma Tarihi: 21.03.2022 20:56
Değiştirme Tarihi: 22.03.2022 12:29
Pelin Cansızlar Kışın: Louis Vuitton defilesi koleksiyonunda dikkat çeken parçalar vardı

Hem eğitim hem de kariyer hayatıyla dikkatleri üzerine çeken Kışın, “Louis Vuitton defilesi koleksiyonunda çok özel parçalar bulunuyordu. Özellikle rahatlığı ve konforuyla ön plana çıkan parçalar, kullanıcılara hareket özgürlüğü sağlayacak detaylara sahipti. Bunun yanı sıra lüks ve estetiği bir araya getiren çanta modellerinin de bulunduğunu söyleyebilirim.” sözleriyle defilede yer alan koleksiyonla ilgili değerlendirmelerde bulundu. 

Bazı Kıyafetlerde Aplike Gördüğümüz Fotoğraflar Vardı

Defilede bazı kıyafetlerde aplike görülen fotoğraflar bulunduğunu belirten Pelin Cansızlar Kışın, bu konuda hakkında önemli bilgiler elde ettiğini belirtti. “Defilede kimi kıyafetlerde aplike fotoğrafların nereden geldiğini sorduğumda, bu konu hakkında çok özel bilgiler elde ettim. Bu fotoğraflar David Sims’e aitmiş. Çok saf olan bu fotoğraflar, çiçekli jakarlı pololara uygulanmış. Gerçekleştirilen tasarımlar, çok özel bir görünüme sahip. Bu nedenle defile sırasında da tasarımların ilgimi çektiğini rahatlıkla söyleyebilirim.” 

En Beğendiğim Çantalardan Biri Petite Malle V

Defilede çok beğendiği çantaların bulunduğunu belirten Pelin Cansızlar Kışın, konuyla ilgili açıklamalarını şu sözlerle sürdürdü: “Defilede yeni parçalar vardı. Bu parçaların gözümden kaçmadığını söyleyebilirim. Özellikle köşebentli yeni bir Petite Malle çanta, ilgimi çekti. Çok özel bir tasarım olduğu, sahip olduğu detaylar ve göz alıcı renklerinden anlaşılıyor.”

Markaya Kendimi Çok Yakın Hissediyorum

Louis Vuitton markasının, kullanıcılara yenilikçi bir bakış kazandırdığını ifade eden Pelin Cansızlar Kışın, konuyla ilgili değerlendirmelerini şu sözlerle noktaladı: “Biliyorsunuz Louis Vuitton, çok derin bir tarihe sahip. 1854 yılında, Louis Vuitton Malletier tarafından oluşturulan marka; hazır giyim, takı-mücevher, çanta, aksesuar gibi ürünleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Ayrıca marka, kullanıcılara yenilik vadediyor. Sadece lüksü yansıtmıyor, bununla birlikte insanlara özgür ve yaratıcı tasarımlar da sunuyor. Lüks, estetik ve konforun bir arada olması gerçekten çok zor. Fakat Louis Vuitton tam olarak bu ögelerin hepsini tek bir tasarımda toplayabiliyor. Bu nedenle markanın benim için çok özel bir yere sahip olduğunu söyleyebilirim.”
 

İlgili Sayfalar: Playlist