Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Parker ve El Nino bu akşam TV8'de...

Parker ve El Nino bu akşam TV8'de...

Parker ve El Nino televizyonda ilk kez bu akşam TV8'de. Sinema kuşağında TV8, Parker ve El Nino'yu izleyiciyle buluşturuyor.

16.11.2016 16:06

Parker ve El Nino bu akşam TV8 ekranlarında sinemaseverlerle buluşacak. 20.00'da Parker, ardından 22.30'da El Nino TV8 ekranlarındaki yerini alacak. Vizyonda ses getiren yapımları ekrana taşıyan TV8, Parker ve El Nino'yu izleyiciyle buluşturacak.

Parker 20.00'da TV8'de...
Parker, TV8 ekranlarına geliyor. Aksiyon, gerilim türündeki 'Parker' bu akşam 20.00'da TV8'de izleyiciyle buluşacak. Yönetmenliğini Taylor Hackford'un üstlendiği Parker filminin başrollerini Jason Statham, Jennifer Lopez ve Nick Nolte yer alıyor.

Parker filminin konusu:
Donald Westlake'in uzun soluklu roman serisinden uyarlanan film, işinde 'merhametiyle' ün yapmış hırsız Parker'ı odak noktasına alıyor. Zira Parker, paraya ihtiyacı olan insandan 'çalmamakla' tanınan, ahlaki değerleri de olan bir hırsız! Üstelik karşısına büyük bir mücevher soygunu fırsatı da çıkıyor ama Parker bu teklifi önce reddediyor. Sonra da karşısına çıkan emlakçı Leslie'nin planı yeniden teklif etmesiyle soyguna dahil oluyor!

El Nino, Parker'dan hemen sonra TV8'de...
El Nino, televizyonda ilk kez bu akşam TV8 ekranlarına geliyor. Yönetmenliğini Daniel Monzon'un üstlendiği El Nino filminin başrollerinde Ian Mcshine, Luis Tosar ve Sergi Lopez yer alıyor. Dram, Gerilim türündeki film, 22.30'da TV8'de ekrana gelecek.

El Nino filminin konusu:
Nino hayatını teknelerin tamiratını yaparak devam ettirmeye çalışan genç bir adamdır ve arkadaşı olan Compi ile birlikte bir partiye katılırlar.  İkili parti çıkışınsa Müslüman bir genç olan Halil ile tanışırlar. Bu tanışma aynı zamanda Halil’in uyuşturucu satıcısı olan amcası Rachid’e kadar uzanacak ve Nina’nın arkadaşı olan Campi’nin ısrarı ile ikili kendilerini Afrika’dan İspanya’ya uyuşturucu taşımayı kabul ederken bulacaklardır.

Bu sırada narkotikte oldukça tecrübeli bir polis memuru olan Jesus ikilinin peşine takılır. Nino zenginlik hayali kurarken kendini beklenmedik bir planın içinde bulacaktır.

Yorumlar | 0
üye profil