Parker bu akşam TV8'de...

Yayınlanma Tarihi: 12.04.2017 10:55 | Değiştirme Tarihi: 12.04.2017 10:55

Parker, bu akşam TV8'de ekranlara geliyor. Aksiyon sineması sevenlerin keyifle izleyecekleri Parker 19.00'da TV8 ekranlarında olacak.

TV8 ekranlarında bu akşam aksiyon sinemasının en güzel örneklerinden biri olan Parker ekranlara gelecek. Jason Statham ve Jennifer Lopez'in başrollerini üstlendiği Parker'ın yönetmenliğini ise Taylor Hackford yaptı. 2013 yılında vizyona giren aksiyon türündeki Parker, 19.00'da TV8'de ekrana gelecek.

Parker sinema filminin konusu:

Parker, bildiklerinizden farklı bir hırsız. Onun ahlaki değerleri var, fakirden zaten çalmıyor ve mecbur kalmadıkça kimsenin canını yakmıyor. Fakat adam öldürmeyi sevmeyen, işini mümkün mertebe kansız yollardan çözmeyi seven Parker'a beraber soygun yaptıkları ekip arkadaşları büyük bir kazık atınca işin rengi değişiyor! Ne kadar merhametli olsa da, şimdi sıra kendi yöntemleriyle intikam almakta. Üstelik bol suç ve aksiyon dolu macerada yalnız da değil. Paraya ihtiyacı olan güzel emlakçı Leslie, bir mücevher soygunu planıyla karşısına çıkıyor ve Parker'ı bu planı uygulamaya ikna ediyor!

Yönetmenliğini Şeytanın Avukatı, Ray gibi ödüllü yapımlara imza atmış olan Oscarlı sinemacı Taylor Hackford'ın üstlendiği aksiyon ve suç filminin baş rolünde ise artık bu filmlerin gediklisi olan Jason Statham üstlenirken kendisine Latin yıldız Jennifer Lopez eşlik ediyor. Wendell Pierce, Nick Nolte ve Michael Chiklis kadroda öne çıkan diğer isimler...